REKLAMA

AI Google Duplex umówi do fryzjera. Przez telefon.

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2018-05-11 18:00
Prowadzący:
Czas trwania:
00:52 min.
Udostępnij:

Nie masz czasu umówić się do fryzjera, a na asystentkę brak funduszy? A może zwyczajnie nienawidzisz rozmawiać z obcymi przez telefon? Cokolwiek by cię nie powstrzymywało, teraz AI Google Duplex zrobi to za ciebie i nikt nawet nie zauważy, że rozmawia z programem! Rozwiń »

Czy to możliwe, że sztuczna inteligencja jest w stanie dogadać się z człowiekiem w różnych sprawach? Czy przekroczyliśmy pewien próg i doszliśmy do momentu znanego do tej pory tylko z historii science fiction? W Radio TOK FM o najnowszej nowince technologicznej opowiada Karolina Głowacka. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Przewodnik technologiczny TOK FM, Karolina Głowacka, dzień dobry, okej teraz to Google naprawdę pokazał, co potrafi. Otóż zaprezentowany został system Google Duplex, system sztucznej inteligencji, który potrafi dogadać się przez telefon z człowiekiem w różnych sprawach.  Rozwiń »
A to umówić do fryzjera warto zarezerwować stolik w restauracji brzmi nie reaguje człowieka poproszono powtórzenie robi to odpowiadamy jest zaprogramowany pytania, a to wszystko do nich niemal nie do rozróżnienia czasem, ale tu czasem można go przyłapać na wypowiedzenie, czego się 2 × identyczną intonacją wasze udziały nie uważa, że w każdym razie robi wrażenie więcej rewelacja, choć długa w jutrzejszym poranku Radia TOK FM do usłyszenia przewodnik technologiczny TOK FM
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA