REKLAMA

Faktoring ma różne oblicza

Przewodnik Finansowy TOK FM
Data emisji:
2018-05-22 11:00
Czas trwania:
01:23 min.
Udostępnij:

Pozostając jeszcze na chwilę przy sprawach faktoringu. Ofert tego typu jest już na rynku naprawdę dużo, i dostępne są w różnych wariantach. Rozwiń »

Przeglądając katalog możliwości można więc dopasować działania z faktorem do własnych potrzeb. Paletę dań najłatwiej przeglądać w internecie, bo dostępne są porównywarki ofert, comiesięczne rankingi firm faktoringowych czy zestawienia co, w jakim przypadku, będzie nam się opłacało najbardziej. Bo opcji do wyboru jest sporo: faktoring z ubezpieczeniem lub bez niego, faktoring niepełny, czy na przykład faktoring odwrotny. To może być dobry pomysł dla tych firm, które same miewają kłopoty z ogarnięciem własnych należności. W pierwszym kroku trzeba to przyznać przed samym sobą, a potem można podjąć decyzję o nawiązaniu współpracy z faktorem. Taki krok na pewno wymusi na nas samych większą samodyscyplinę, ale pomoże też uporządkować wewnętrzne sprawy w firmie.

Faktoring odwrotny jednak nie jest jedynie dla tych, którzy stają przed różnymi kłopotami: dzięki niemu bowiem nasi kontrahenci zyskują całkowitą pewność, że otrzymają zapłatę w terminie. A to może być naszym atutem, gdy będziemy negocjować lepsze warunki umowy z kontrahentem. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik finansowy TOK FM Aleksandra Predenkiewicz dzień dobry pozostają jeszcze na chwilę przy umowach faktoringowych ofert tego typu jest na rynku naprawdę dużo dostępne są w różnych wariantach, przeglądając katalog możliwości można, więc dopasować działania z faktorem do własnych potrzeb, ale te daniny łatwiej przeglądać w internecie, bo dostępne są porównywarki ofert comiesięczne rankingi firm faktoringowych zostawienia tego co w jakim przypadku będzie nam Rozwiń » się opłacało najbardziej opcji do wyboru jest sporo faktoring z ubezpieczeniem lub bez niego faktoring niepełny czy n p. faktoring odwrotny faktoring odwrotny to może być dobry pomysł szczególnie dla tych przedsiębiorców, którzy sami miewają kłopoty z ograniczoną własnych należności w pierwszym kroku trzeba to przyznać przed samym sobą, a potem można podjąć decyzję o nawiązaniu współpracy z faktorem taki krok jak faktoring odwrotny wymusi na nas samych większą dyscyplinę, ale pomoże także uporządkować wewnętrzne sprawy firmie faktoring odwrotny jednak nie jest tylko dla tych, którzy stają przed różnymi kłopotami dzięki niemu bowiem nasi kontrahenci uzyskują całkowitą pewność, że otrzymają zapłatę w terminie, a to może być naszym atutem, gdy będziemy negocjować lepsze warunki umowy z kontrahentami przewodnik finansowy to kre w w całej audycji wysłuchać w aplikacji mobilnej TOK FM oraz na stronie TOK FM PL ukośnie NIK audyt Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK FINANSOWY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA