REKLAMA

Polska - coraz bardziej bezgotówkowa

Przewodnik Finansowy TOK FM
Data emisji:
2018-05-24 11:00
Czas trwania:
01:23 min.
Udostępnij:

Cztery miesiące programu - i zmiany, które realnie da się zauważyć. Fundacja Polska Bezgotówkowa podsumowała efekty swoich dotychczasowych działań, które mają zachęcać sprzedawców do posiadania terminali płatniczych i promować obrót bezgotówkowy. Przedsiębiorcy, którzy zgodzą się wziąć udział w programie, przez 12ście miesięcy jest zwolniony z opłat za terminal. Ten okres ma go przekonać, że umożliwienie klientom płacenia kartą nawet na straganie - pomaga zarobić więcej. Rozwiń »

W sumie przez 4 miesiące, Fundacja zainstalowała ponad 25 tysięcy nowych terminali płatniczych w czterech tysiącach polskich miejscowości. Co ciekawe - bardzo duża grupa sprzedawców, którzy przystąpili do programu, pochodzi z Warszawy - gdzie dostępność terminali i tak jest wysoka. Na kolejnych miejscach były Kraków, Łódź, Wrocław i Gdańsk.

Przedsiębiorcy, którzy przystąpili do Programu Polska Bezgotówkowa reprezentują ponad 160 rodzajów działalności. Największy udział mają sklepy różnych branż - m.in. odzieżowe, obuwnicze, sklepy z elektroniką czy wielobranżowe. Na drugiem miejscu znalazły się punkty usługowe. Trzecie miejsce przypada sklepom spożywczym. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik finansowy TOK FM Aleksandra Predenkiewicz dzień dobry 4 miesiące programu i zmiany, które realnie da się zauważyć Fundacja Polska bezgotówkowa podsumowała efekty swych dotychczasowych działań, które mają zachęcać sprzedawców do posiadania terminali płatniczych i promować obrót bezgotówkowy przedsiębiorcy, którzy zgodzą się wziąć udział w programie przez 12 miesięcy są zwolnieni z opłat za terminal w ten okres ma przekonać ich w celu umożliwienia Rozwiń » klientom płacenia kartą nawet na straganie pomaga zarobić więcej w sumie, więc przez 4 miesiące Fundacja zainstalowała ponad 2 5  000 nowych terminali płatniczych w 4 000 polskich miejscowości co ciekawe bardzo duża grupa sprzedawców, którzy przystąpili do programu pochodzi z Warszawy czy dostępność terminali i tak jest już wysoka na kolejnych miejscach wały Kraków Łódź Wrocław Gdańsk i przedsiębiorcy, którzy przystąpili do programu Polska bezgotówkowa reprezentują ponad 1 6 0 rodzajów działalności największy udział mają sklepy różnych branż n p. odzieżowe obuwnicze sklep z elektroniką czy sklepy Wielobranżowe na drugim miejscu znalazły się punkty usługowe trzecie miejsce przypadło sklepom spożywczym przewodnik finansowy tokfm 5 Pelplin w całej audycji wysłuchać w aplikacji mobilnej TOK FM oraz na stronie TOK FM PL i Kosznik audyt Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK FINANSOWY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA