REKLAMA

Mózg Państwa przemówił!

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2018-06-04 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:21 min.
Udostępnij:

Polki! Polacy! Osoby tutejsze po operacji zmiany płci! Brodacy! Miło mi przypomnieć wszystkim, że dziś, 4 czerwca, mija kolejna rocznica wyborów sprzed 29 lat! I niech was nie zwiedzie nieobchodzenie tej rocznicy przez obóz rządzący. Dla cierpiących na amnezję, amnestii nie będzie! Rozwiń »
Korzystając z okazji chciałbym siem zwrócić bezpośrednio do tańczącego tu i ówdzie prezydenta Andrzeja Dudy. Panie Andrzeju kochany, kroki ma pan opanowane. czas popracować nad rytmem.
Rodacy! W całym kraju, w związku z obchodami stulecia niepodległości Polski, płoną wysypiska śmieci. Niech dym z tych pogorzelisk przypomina nam o naszej męczeńskiej i bohaterskiej historii.
To tyle. Dziękuję za odwagę. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
program, aby nabyć specjalne wystąpienie mózgu państwa osoby tutejsze po operacji zmiany płci rodaczce miło mi przypomnieć wszystkim, że dziś 4 czerwca mija kolejna rocznica wyborów sprzed 2 9 lat i niech was nie zwiedzie miał pochodzenie tej rocznicy przez obóz rządzący i dla cierpiących na amnezję amnestii nie będzie się, korzystając z okazji chcemy się zwrócić bezpośrednio do tańczącego TUI ówdzie prezydenta Andrzeja Dudy panie Andrzeju kochany kroki ma pan Rozwiń » panował one czas popracować nad Lecce rodacy w całym kraju w związku z obchodami stulecia niepodległości Polski i położną wysypiska śmieci nie w każdym z tych pogorzeliska przypomina nam o naszej męczeńskiej i bohaterskiej historii to tyle dziękuję za 2 Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 40% zniżką! Dobrego słuchania w 2023!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA