REKLAMA enova

Nie 50, a 100 zł limitu płatności bez wpisywaniu PINu

Data emisji:
2018-06-07 11:00
Audycja:
Przewodnik Finansowy TOK FM
Czas trwania:
01:03 min.
Udostępnij:

Szybkie płatności bez wpisywania PINu - nie do 50ciu, a do 100 złotych. Mastercard dostał zgodę od Narodowego Banku Polskiego na podwyższenie limitu płatności zbliżeniowych, których użytkownik karty nie będzie musiał potwierdzać. To pójście na rękę klientom, których zwyczaje płatnicze szybko się zmieniają. Rzeczywiście Polska jest krajem, gdzie zbliżeniowe mikropłatności są niezwykle popularne - korzystamy z nich trzy razy częściej niż na początku dekady. Cenimy sobie szybkość i wygodę takich transakcji. Ponadto warto pamiętać, że obecny pięćdziesięciozłotowy limit został ustalony w 2007mym roku - przez tyle lat zmieniły się i nasze zwyczaje płatnicze, i wartość pieniądza. Mastercard zapowiada, że nowy limit - czyli sto złotych płatności bezstykowych bez wpisywania PINu, zacznie obowiązywać najwcześniej za rok.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

przewodnik finansowy w TOK FM Aleksandra Rynkiewicz dzień dobry wszelkie płatności bez wpisywania PIN -u nie do 5 0, a 200 zł i MasterCard dostał zgodę od Narodowego Banku Polskiego na podwyższenie limitu płatności zbliżeniowych, których użytkownik karty nie będzie musiał potwierdzać to pójście na rękę klientom, których zwyczaje płatnicze szybko się zmieniają rzeczywiście Polska jest krajem, gdzie zbliżeniowe mikropłatności są niezwykle popularny w teraz Rozwiń » korzystamy z nich 3 × częściej niż na początku tej dekady cenimy sobie szybkość i wygodę takich transakcji, a ponadto warto pamiętać, że obecny 50 zło towy limit został ustalony w roku 20 0 7 przez tyle lat zmieniły się im nasze zwyczaje płatnicze i wartość pieniądza w MasterCard zapowiada, że ten nowy podwyższony limit, czyli 100 zł płatności bezstykowych bez wpisywania PIN -u zacznie obowiązywać najwcześniej za rok przewodnik finansowy to kafelki w Pelplinie w te i inne audycje możesz odsłuchać na TOK FM Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK FINANSOWY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

enova

POPULARNE

enova
PARTNER SERWISU enova

DOSTĘP PREMIUM

Teraz 30% zniżki na Dostęp Premium! Wybierz pakiet "Aplikacja i WWW", aby słuchać podcastów TOK FM na komputerze i w aplikacji mobilnej już dziś.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA enova
REKLAMA enova
Przedłuż dostęp Premium taniej!