REKLAMA

Polacy coraz bliżej pierwszego meczu

Mundial w TOK FM
Data emisji:
2018-06-15 06:50
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
00:47 min.
Udostępnij:

Mundial w Rosji rozpoczął się od zwycięstwa gospodarzy nad Arabią Saudyjską aż 5:0. Biało-czerwoni grają w grupie H i dlatego do swojego pierwszego meczu poczekają aż do wtorku. Ale nasza kadra coraz bardziej skupia się już na tym, co czeka ich na początku przyszłego tygodnia w Moskwie. O tym z bazy Polaków w Soczi - wysłannik TOK FM na mundial - Przemysław Pozowski.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
ktoś z naszych zawodników jeszcze nie poczuł, że pierwszy mecz mundialu lada moment to po wczorajszym meczu otwarcia już wie jest za 5 12 Iza moment na murawie od Libii Arena będzie się pisać historię, a to oznacza, że pora na treningi już pod kątem naszego pierwszego przeciwnika Senegalu mówi asystent Adama Nawałki Bogdan Zając już teraz na pewno schodził z obciążeń dużą wagę przywiązujemy z tej fragmentów gry presję przed pierwszym meczem być może obrońca Rozwiń » Sampdorii Bartosz Bereszyński, którego dziennikarze w Soczi wsadzają papier do wyjściowej jedenastki na Senegal nie myślę w tych kategoriach po prostu wykonuję swoją pracę ciężką pracę i ich głowie mam to, że za chwilę jest Maciej i trzeba robić wszystko, żeby wybiec na boisko Polska z Senegalem zagra we wtorek w Moskwie dzisiaj najciekawiej zapowiada się wieczorny mecz w Soczi Portugalia kontra Hiszpania w Soczi Przemysław Kozłowski TOK Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: MUNDIAL W TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA