REKLAMA

Polscy kibice zjeżdżają do Moskwy na mecz z Senegalem

Mundial w TOK FM
Data emisji:
2018-06-18 15:50
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
00:47 min.
Udostępnij:

Fani biało-czerwonych z całej Europy zjeżdżają do Moskwy na jutrzejszy mecz z Senegalem w piłkarskich mistrzostwach świata. Rozmawiał z nimi reporter TOK FM Przemysław Pozowski.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
, czego bardzo sprawnie lecieliśmy z Oslo do religii łotewskimi liniami WizzAir i bezpośrednie już do Moskwy nie przychodź na 1 dzień tylko na pana na mecz ana na 3 dni także przy okazji chcę oczywiście skorzystać w sytuacji może się dużo taka okazja nie nadarzyć w przyszłości, by zobaczyć te najbardziej najbardziej znane charakterystyczne miejsca obie miejsca obiekty tutaj Moskwę byliśmy samolotem, który graliśmy w leasing, ale chcieliśmy razem ze Ekol uliczkami było Rozwiń » wesoło była taka fiesta w autobusie zaraz po wylądowaniu na płycie budzi ogromne lotnisko do takiej klasy i przyjechał na autokary represyjnych Poland i pusty, chociaż podejrzewam, że kurs musi wylądować w tym czasie i odbierali akurat jak umiejętnie wysłaliśmy Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: MUNDIAL W TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA