Sportcast: Harry Kane ratuje Anglików przed kompromitacją. Pewne zwycięstwo Belgów

Udostępnij:

Faworyci na piłkarskich mistrzostwach świata punktują, ale wciąż grają bez polotu. Mnóstwo problemów z pokonaniem Tunezyjczyków mieli Anglicy. Ekipę z wysp uratował napastnik Tottenhamu - Harry Kane, który najpierw otworzył wynik spotkania, a później zdobył zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry. Rozwiń »

Problemy w pierwszej połowie z Panamczykami mieli Belgowie. W drugiej połowie po golach Driesa Mertensa i Romelu Lukaku, "Czerwone Diabły" wygrały z debiutującą na mundialu ekipą.

Najmniej emocji było w starciu Szwedów z Koreańczykami z południa. Piłkarze ze Starego Kontynentu wygrali 1:0, ale potrzebowali do tego interwencji sędziego VAR i rzutu karnego.

Przed nami najważniejsze dla polskich kibiców mecze. Najpierw starcie Japonii z Kolumbią, a później mecz reprezentacji Polski z Senegalem. Do tego starcia pozostały już tylko godziny, a pytań przed tym meczem jest wciąż więcej niż odpowiedzi. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: SPORTCAST