REKLAMA

Polacy odpadli, ale mundial trwa

Mundial w TOK FM
Data emisji:
2018-06-25 10:20
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
00:40 min.
Udostępnij:

Polacy bez szans na awans, ale inni grają o najwyższe cele. Dziś kolejne drużyny pożegnają się z mistrzostwami. Nóż na gardle maja między innymi Portugalczycy.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
4 mecze, ale w grupie, a prawie wszystko jest rozstrzygnięta Arabia Saudyjska Egipt zagrają honor i Urugwaj i Rosja awansowały do 1 8, ale dziś zmierzą się w pojedynku o pierwsze miejsce w grupie Rosji wystarczy remis Urugwaj musi wygrać, by w kolejnej fazie mieć teoretycznie słabszego rywala kogo to okaże się w okolicach dwudziestej drugiej, gdy mecze rozegra grupa BRE był jeszcze wiele może się wydarzyć bezpośredni mecz o awans zagrają Portugalia i Iran Krystiana Ronaldo Rozwiń » i spółka Odra na razie 4 punkty jeśli nie przegrają zagrają dalej Iran ma 3 oczka, ale w meczu z Hiszpanią pokazał, że nie przyjechał do Rosji patrzeć jak rywale strzelają gole dlatego spotkanie w Sarańsku zapowiada się wyjątkowo ciekawie oprócz tego Hiszpania zmierzy się z Marokiem Michał Janczura TOK Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: MUNDIAL W TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 40% zniżką! Dobrego słuchania w 2023!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA