REKLAMA

Błoński: Zabrakło nam wszystkiego

Mundial w TOK FM
Data emisji:
2018-06-25 15:10
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
00:44 min.
Udostępnij:

Piłkarscy eksperci nie zostawiają suchej nitki na występach naszej piłkarskiej kadry na mistrzostwach świata w Rosji. Biało-czerwoni po porażce 0:3 z Kolumbią mają do rozegrania jeszcze mecz z Japonią, ale już wiadomo, że muszą pożegnać się z marzeniami o awansie do 1/8 finału mundialu. O tym z Soczi wysłannik TOK FM do Rosji - Przemysław Pozowski.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Błoński z przeglądu sportowego w swojej ocenie gry biało-czerwonych w meczach z Senegalem Kolumbią jest radykalny zabrakło nam determinacji zabrakło nam pomysłu zabrakło nam absolutnie wszystkiego na ten mundial nie dojechała ani drużyna znad Wisły ani poszczególni piłkarze Paweł Wilkowicz ze sport PL podkreśla, że Polacy szczególnie blado wypadli na tle Kolumbijczyków ją było popatrzeć jak Kolumbijczyków Valletty gorzej było znieść to jak grali Polacy brakowało nam Rozwiń » bardzo piłkarzy w formie z pomysłem w środku boiska z pewnością siebie takich jak zagrali w Kolumbii Polska ostatni raz wyszła z grupy na mistrzostwach świata 3 2 lata temu w Meksyku w Soczi Przemysław Mrozowski Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: MUNDIAL W TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA