REKLAMA

Polscy kibice nie pożegnali piłkarzy

Mundial w TOK FM
Data emisji:
2018-06-29 11:30
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
00:41 min.
Udostępnij:

Polscy piłkarze właśnie wylecieli z Soczi do Warszawy. Wcześniej przed hotelem drużynę Adama Nawałki pożegnały jedynie media i przypadkowo przechodzący kibice drużyn innych krajów. W Warszawie kadra spodziewana jest około 14-tej. O tym z Soczi wysłannik TOK FM na piłkarskie mistrzostwa świata - Przemysław Pozowski.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
RM centrum Łodzi polskich piłkarzy tym razem nie żegnali już żadni polscy kibice jedynie ci, którzy przechodzili Portugalczycy Urugwajczycy, bo to oni dojeżdżają nawet 1 8 finału, który w Soczi rozegrany zostanie jutro na polskim piłkarzem no cóż oczywiście zjedli śniadanie, a potem elegancko ubrani w garniturach wsiedli do niebieskiego autokaru z napisem go o połowę z polską flagą no i pod eskortą policji przejechali przez hotelową bramę, a potem udali się w Rozwiń » kierunku lotniska teraz już tylko lot do Warszawy no i lądowanie na Okęciu to około godziny czternastej po 17 dniach bez sukcesu kończy się przygoda polskich piłkarzy w Soczi i z mundialem w Rosji w Soczi Przemysław Łozowski Tokarz Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: MUNDIAL W TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA