REKLAMA

Jak przywitano piłkarzy na lotnisku?

Mundial w TOK FM
Data emisji:
2018-06-29 16:40
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
00:38 min.
Udostępnij:

Piłkarska reprezentacja Polski jest już w Polsce. Biało-czerwoni zakończyli mistrzostwa świata w Rosji na fazie grupowej.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
dzień czternasty na lotnisku Chopina można było zauważyć pierwszych kibiców z wymalowanymi twarzami i biało-czerwonych koszulkach piłkarzy reprezentacji Polski przylecieli do Warszawy z dwudziestominutowym opóźnieniem około godziny piętnastej nasi zawodnicy na turnieju w Rosji spisali się słabo, ale mimo to zostali przez kibiców przyjęci bardzo ciepło w jako pierwsze chwile przed godziną szesnastą wyszedł prezes polskiego związku piłki nożnej Zbigniew Boniek, ale Rozwiń » najdłużej podpisywali autografy i pozowali do zdjęć trener naszej drużyny Adam Nawałka i kpt Robert Lewandowski szef po krótkiej chwili dla fanów sztab szkoleniowy i zawodnicy odjechali z lotniska Chopina autokarem reprezentacji argentyński Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: MUNDIAL W TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA