Sportcast: Francja zagra w finale mistrzostw świata! "Trójkolorowi" pokonali Belgię 1:0

Transkrypcja podcastu
serdecznie Mateusz wariantach przy mikrofonie to jest podklasy mundialowej, czyli tzw. sport Piast, a dzisiaj oczywiście temat nr 1, czyli Francja Francja awansowała do finału mistrzostwa świata w 20 1 8 roku Rosja szczęśliwa dlatego być może złotego pokolenia piłkarzy trójkolorowych i myślę, że tutaj cała Francja wciąż nie śpi i to niezależnie od tego, którą mamy godzinę niezależnie, od której państwo ten program włączą Francja będzie na pewno bardzo bardzo Rozwiń » długo świętować myślę, że nawet do niedzieli, kiedy zostanie rozegrany na stadionie Łużniki w Moskwie defiladę tegorocznego mundialu i trzeba przyznać się, że to złote, chociaż jeszcze oficjalnie złote nie jestem pokolenie reprezentacji Francji na arenie międzynarodowej radzi sobie coraz lepiej, bo przypomnę, że 2 lata temu Francuzi na własnej ziemi zdobyli zbyt srebrny medal mistrzost w Europy przegrali co prawda z Portugalią w tym finale w 20 1 6 roku no ale i tak mieli mnóstwo powodów do zadowolenia, a to może być się trzeci medal na pewno będzie trzeci medal w tym wieku zdobyty przez reprezentację Francji, bo w 200 0 roku przecież trójkolorowi zdobyli również mistrzostwo Europy na pewno też gdzieś tam w środku szczęśliwy jest Etienne audi, bo to właśnie one to mistrzostwo Europy w 2000 roku zdobywał on też zdobywał mistrzostwo świata z reprezentacją Francji FT 19 9 8 roku no ale dziś może czuć się na takim mentalnym przegranym, bo on byłym trenerem jest w zasadzie dalej trenerem napastników w reprezentacji Belgii no i laserze drużyna, w której pracuje przegrała z dnia 2 napastnicy reprezentacji Belgii na spotkanie z Francją wyglądali po prostu blado, chociaż myślę, że gdzieś w środku pijał jednak się uśmiecha, że to jego kraj UE zagra w finale mistrzostw świata spotkanie od samego początku było dość się takie bym powiedziała mało emocjonujące w pierwszej połowie niewiele się działo, a jeżeli chodzi o strzały i sytuacje bramkowe no to tutaj zdecydowanie więcej działo się pod bramką Belgii, gdy atakowali Francuzi aż 1 1 takich sytuacji bramkowych jest sobie trójkolorowi stworzyli oddali 2 celne strzały na bramkę, gdy było kurtuazji kolei Belgowie odpowiedzieli tylko 3 sytuacjami bramkowymi no i 1 strzałem na na bramkę tutaj próbował szczęścia wówczas 1 z obrońców belgijskich, ale posiadanie piłki 5 8 % do 4 2 na korzyść Belgów po tej pierwszej połowie w drugiej już, że to spotkanie było bardziej wyrównane, ale takich sytuacji klarownych Belgowie nie mieli zbyt wiele, o ile w ogóle 2 zdaje się strzały celne na bramkę tylko oddali 3 strzały oddali Francuzi, ale to wystarczyło, że pokonacie trybu Eco rytuał uczynił to w pięćdziesiątej pierwszej minucie Samuel und Die piłkarz Barcelony wykorzystał dośrodkowanie, a tu ładniej znana z rzutu rożnego ne taka, a takie zejście na pierwszy słupek zazwyczaj nie jest, jeżeli piłka jest dobrze zagrana kończy się właśnie w ten sposób jak to zaprezentował on pliki i trybu kurczyła w tej sytuacji był bezradny no i umówić i został bohaterem reprezentacji Francji ten młodziutki obrońca zresztą jak cała linia defensywna reprezentowana i Francji, bo Lukasa Hernandez BU diet odbicie Raphael Varane czy nie będzie mi po wart co bardzo młodzi piłkarze na pewno Francja będzie miała jeszcze przez przynajmniej kilka lat pociechy mnóstwo z tych zawodników z Belgią na pewno trzeba pochwalić za te mistrzostwa świata, gdyby to była drużyna, która grała najważniejszym chyba dla oka piłkę, ale już dane na mecze 1 8 finału z Japonią to by taki pierwszy sygnał ostrzegawczy dla Belgii, że coś tam jest jednak z tą defensywą nie tak przecież tam niemiłosiernie ogrywał nie mieli przez Japończyków Belgowie przegrywali 0 2 w tym spotkaniu no i le gdzieś tam, a później dopiero udało się zdobyć bramkę kontaktową, ale wyrównać no i w końcu dziewięćdziesiątej pierwszej minucie zdobyć bramkę nawagę awansu do ćwierćfinału w ćwierćfinale z kolei Belgowie już pokazali taką dojrzałą i bym powiedział bardzo skuteczną grę, bo na tle Brazylijczyków prezentowali się bardzo dobrze, chociaż to Canarinhos stwarzali sobie wówczas co więcej sytuacja Belgowie gdzieś ograniczali się do tych kontra Raków bardzo groźnych notabene i zwycięstwo 2 do 1 na pewno dziś podbudowało drużynę Roberto Martineza no ale trafili w końcu na kamień w postaci reprezentantów Francji tego kamienia już się nie zdołali ani podnieść ani przesunąć, ale tak musimy uznać się, że Belgowie w końcu wywiązali się z tej roli czarnego konia, bo przecież oni na czarnym koniem są tak naprawdę na wszystkich ostatnich imprezach i nigdy nie im się tak daleko to jeszcze nie udało co ciekawe do tej historii można powiedzieć, że zatoczyła koło, bo Francuzi z Belgami na mistrzostwa świata ostatni raz się spotkali w 19 8 6 roku wówczas to był mecz otrzecie miejsce taki finałem pocieszenia i Belgia przegrała po dogrywce 2 do 4 można powiedzieć, że tutaj już powoli zaczynasz taki kompleks francuskiej ekipie belgijskiej, bo było, bo faktycznie mają problemy na wielkich turniejach z pokonaniem tej reprezentacji Belgowie co ciekawe tamten wynik, czyli czwarte miejsce na mistrzostwach świata to był najlepszy wynik Belgów w historii i po tych kilkudziesięciu kilku latach Belgowie ne znowu zagrają mecz otrzecie miejsce tym razem już się nie z reprezentacją Francji, ale tylko z reprezentacją Anglii albo Chorwacji to spotkanie rozpocznie się o godzinie dwudziestej faworytem tego spotkania wydają się nabycie Anglicy, chociaż zakładaliście selekcjonera reprezentacji Francji tutaj nic, gdzie się na konferencji prasowej mówił o tym, że ci, którzy uważają, że Chorwacja znalazła się w półfinale przez przypadek albo, że to jest jakaś wielka sensacja przyznało w dość takich jak powiedział lżejszych słowa, że powinny te osoby, które mówią, a puknąć się w czoło, bo one chorować przecież mają znakomitych piłkarzy piłkarzy, którzy na co dzień grają w Realu Madryt Juventusie Turyn czy Neapco Barcelonie oczywiście mówić tutaj o Marko pijacy o de Luca Modrić o tym, chyba najlepszym zawodnikiem reprezentacji Chorwacji na tym turnieju czy po Iwanie Verlag kibiców zobaczymy czy starcie na tych 2 drużynę w tym drugim po finałowym pojedynku będzie bardziej emocjonujące niż 3 mecze Francji z Belgią oby tak no ale jeżeli nie dochodzi, żebyśmy oglądali te bramki w regulaminowym czasie gry było czekać na dogrywkę 1 2 0 minut nie zawsze to jest przyjemne zajęcie, jeżeli mecz jest dość nudny albo albo po prostu nudne my też chyba ewentualna dogrywka spowoduje, że zarówno Anglicy Chorwaci niezależnie od tego czy wygra któraś z tych drużyn wygra będą mieć, by mieli problemy w tym meczu o medale, bo będą mieć jednak te 3 0 minut więcej w nogach przebiegnie ta może okazać kluczowe w meczu finałowym i w meczu otrzecie miejsce czekamy na rozstrzygnięcia przypomnę w sobotę mecz o trzecie miejsce na mundialu w Rosji, a finał w niedzielę to dzisiaj wszystko w mundialowym spotkaliście Mateusz Marianka do usłyszy Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: SPORTCAST