REKLAMA

Nowe przeglądanie internetu dzięki Firefox Advance

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2018-08-14 18:00
Prowadzący:
Czas trwania:
00:51 min.
Udostępnij:

Firefox Advance to wtyczka pozwalająca podpowiadać nam podobne treści na stronach, do których być może nie dotarli byśmy samodzielnie. A tu można się z nią zapoznać: https://testpilot.firefox.com/experiments/advance

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Przewodnik technologiczny TOK FM. Karolina Głowacka, dzień dobry. Mozilla udostępniła dla chętnych eksperymentalny dodatek do swojej przeglądarki Firefox. Rozwiń »
Wtyczka Advance pozwala na odkrywanie internetu inny sposób mianowicie dodatek dzięki uczeniu maszynowym mu analizuje psów czytamy co nas interesuje co wyszukujemy i podpowiada nam podobne treści na stronach, do których być może nie dotarli byśmy samodzielnie nowe źródło podpowiada nam w dziale elity Next interesujące rozwiązanie przyznają państwo w link do wtyczki znajdziecie na stronach test na lot krótka Firefox krótko Konwa bezpośredni adres umieścimy w opisie podcastu tego przewodnika na stronie tokfm PL do usłyszenia przewodnik technologiczny TOK FM.
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA