REKLAMA

Ile lat ma spam?

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2018-08-17 18:00
Prowadzący:
Czas trwania:
01:21 min.
Udostępnij:

40 lat temu niejaki Gary Hart wysłał wezwanie do 400 użytkowników kart poprzednika internetu maile z zaproszeniem na prezentację. To był pierwszy spam.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Przewodnik technologiczny TOK FM. Karolina Głowacka, dzień dobry. Pewne zjawiska, choć irytujące, są już tak powszechne, że trudno nam wyobrazić sobie świat bez nich. A przecież kiedyś musiał być ten pierwszy raz, kiedy wysłano spam. Rozwiń »
Było to w 19 7 8 roku, czyli 40 lat temu. Niejaki Gary Hart wysłał wtedy nie, pytając wezwanie do 400 użytkowników kart baletu poprzednika internetu maile z zaproszeniem na prezentację nowego komputera słowo Slam po raz pierwszy w tym kontekście zostało użyte w roku 19 9 3, a inspiracją był skecz Monty Pythona, gdzie są one, czyli łąka w uchwale do Osięcin daniu pewnej restauracji w liście słomę ma się nadal znakomicie ciągle zalewa nasze skrzynki, aby się jako tako żyć tylko dzięki filtrom antyspamowe i niedoskonałym przecież zadanie wykonane przez firmy F-Secure pokazały, że wiosną tego roku większość spamu była oszustwami i randkowym 4 6 % 3 1 % zawierało linki do szkodliwych treści 2 3 % niebezpieczne załączniki uważajmy na wszelkie e-maile, które wymuszają pilność sugerują, żeby natychmiast otworzyć załącznik albo kliknąć kwotę wskazaną w byłego weekendu przewodnik technologiczny TOK FM
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA