REKLAMA

Komu szkodzą pomidory?

Przewodnik TOK FM Na Zdrowie
Data emisji:
2018-08-24 13:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:35 min.
Udostępnij:

Nie należy jeść dużej ilości sałatek z zielonych pomidorów, skropionych octem - może powodować nieprzyjemne dolegliwości.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Przewodnik w TOK FM Na Zdrowie. Ddzień dobry, Ewa Podolska. Pomidory to samo zdrowie - tak wynika z poprzednich odcinków przewodnika medycznego. Czy jednak zawsze i dla wszystkich? Rozwiń »
Pomidory należą do rodziny psiankowatych dla wszystkich frankowa te zawierają alkaloidy ponad tydzień zjedzona w ilości staje się toksyczny to może powodować takie dolegliwości jak mdłości wymioty chorzy w wieku najwięcej w domach nie występuje niedojrzałych zielonych pomidorów przy czym uaktywnia się ona, zwłaszcza po sklepieniu warzy w octem dlatego jedzenie znacznych ilości sałatkę w zielonych pomidorów SOS rybny filet może powodować dolegliwości nie zaszkodzą natomiast przetwory z zielonych pomidorów w domach dna pod wpływem temperatury traci wszystkie swoje szkodliwe właściwości dieta bogata w pomidory niewskazana dla osób chorych na reumatoidalne zapalenie stawów i dna moczanowa muszą też na nich uważać cierpiący z powodu zgagi inne kwasy pomidory mogą też króla powinny unikać ich matki karmiące, ponieważ pomidorem mogą wywołać u dziecka reakcję, ale ta skórka pomidora Wiesław Drabik i osób z dolegliwościami żołądkowo-jelitowymi w wieku podeszłym uczył dzieci może wywołać podrażnienie przewodu pokarmowego, ale nie rezygnujemy z nich ochotnik w Drawsku zawarty jest wiele cennych składników byli, więc nam one nie szkodzi jedzmy pomidory całość przewodnik medyczny od poniedziałku do piątku.
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TOK FM NA ZDROWIE

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Więcej niż na antenie! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj i słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA