REKLAMA

Zbiórki charytatywne na Facebooku. Zebrano już ponad 300 mld dol.

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2018-08-29 18:00
Prowadzący:
Czas trwania:
00:58 min.
Udostępnij:

Coraz popularniejsze są facebookowe zbiórki pieniędzy na cele charytatywne. Najczęściej z okazji urodzin. To słuszny kierunek, bo skoro już serwis wszystkim przypomina o naszych urodzinach, to zamiast dostawać zwyczajowe 100 lat, wykrzykniki, uśmiechy na naszej tablicy, możemy zebrać trochę pieniędzy. Rozwiń »

Facebook niedawno pochwalił się, że pół roku, odkąd uruchomiono tę funkcję zebrano około 300 000 000 dolarów. Oczywiście usługa najpopularniejsze jest w stanach Zjednoczonych. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Przewodnik technologiczny TOK FM. Karolina Głowacka, dzień dobry. Coraz popularniejsze są facebookowe zbiórki pieniędzy na cele charytatywne. Najczęściej z okazji urodzin. To słuszny kierunek, bo skoro już serwis wszystkim przypomina o naszych urodzinach, to zamiast dostawać zwyczajowe 100 lat, wykrzykniki, uśmiechy na naszej tablicy, możemy zebrać trochę pieniędzy. Rozwiń »
Wiadomo, grosz do grosza. Facebook niedawno pochwalił się, że pół roku, odkąd uruchomiono tę funkcję zebrano około 300 000 000 dolarów. Oczywiście usługa najpopularniejsze jest w stanach Zjednoczonych jeśli chcemy uruchomić taką zbiórkę musi być urodzinowa trzeba kliknąć w ani po lewej stronie w organizacji zbierających pieniądze dalej zbiera pieniądze wybieramy organizację wyznaczamy ile chcemy zebrać i kiedy zbiórka ma się zakończyć gotowe do usłyszenia przewodnik technologiczny TOK FM.
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcasty TOK FM oraz radio TOK+Muzyka bez reklam - teraz 40% taniej w zimowej promocji!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA