REKLAMA

Mam mieszkanie do wynajęcia. Co zrobić, żeby zarobić więcej?

Przewodnik Finansowy TOK FM
Data emisji:
2018-09-11 11:00
Czas trwania:
01:41 min.
Udostępnij:

W miastach akademickich - na rynku najmu nieruchomości, jak to zwykle we wrześniu, ogromny ruch. Poszukujący lokum najczęściej chcą znaleźć ofertę możliwie tanią, ale jednak coraz częściej cenią sobie komfort takiego mieszkania. Jeśli więc masz nieruchomość i chcesz ją wynająć innym ludziom - spraw, by Twoja oferta była ciekawa. Rozwiń »

Nadal zdarza się, że oferenci chcą wynająć mieszkania w bardzo niskim standardzie: stare dywany, meble po dziadkach, wysłużone wersalki... ale przecież w dobrym punkcie komunikacyjnym! Tymczasem naprawdę niewielkim kosztem można sprawić, że oferta przestanie straszyć, a my zyskamy do kieszeni kilkaset złotych więcej.

Po pierwsze - pozbądźmy się z mieszkania starych mebli i rupieci. Nowe, komfortowe meble dla studentów można kupić naprawdę tanio, warto też zaglądać na portale ogłoszeniowe - często ludzie oddają bardzo dobre meble za pół ceny, bo chcą się ich pozbyć. Po drugie - świeżo pomalowane ściany są lepsze niż takie sprzed kilku lat. Pomalować możesz także stare kafelki w kuchni czy łazience - wygląda to rewelacyjnie, a kosztuje niewiele. Po trzecie - jeśli wrzucasz ogłoszenie do internetu, zadbaj o to, by zdjęcia były w miarę dobrej jakości. Lepiej robić je w świetle dziennym niż nocą, no i oczywiście lepiej żeby w kadrze był porządek, a może kwiaty w wazonie? Nie żądaj też zbyt wysokiej stawki - uśrednij ją w stosunku do innych ofert w podobnej okolicy. Po prostu kieruj się zdrowym rozsądkiem. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Przewodnik finansowy TOK FM. Aleksandra Dziadykiewicz, dzień dobry. W miastach akademickich - na rynku najmu nieruchomości, jak to zwykle we wrześniu, ogromny ruch. Poszukujący lokum najczęściej chcą znaleźć ofertę możliwie tanią, ale jednak coraz częściej cenią sobie komfort takiego mieszkania. Jeśli więc masz nieruchomość i chcesz ją wynająć innym ludziom - spraw, by Twoja oferta była ciekawa. Rozwiń »
Nadal zdarza się, że oferenci chcą wynająć mieszkanie w bardzo niskim standardzie n p . ze starymi dywanami meblami po dziadkach wysłużonymi wersalikami, ale zaletą ma być to, że są w dobrym punkcie komunikacyjnym tymczasem my naprawdę niewielkim kosztem można sprawić, że oferta przestanie straszyć, a my zyskamy do kieszeni kilkaset złotych więcej po pierwsze, pozbądź się z mieszkania starych mebli i rupieci nowe komfortowe meble do mieszkania na wynajem można kupić naprawdę tanio poza tym warto też rozglądać się na portalach ogłoszeniowych często ludzie oddają bardzo dobre meble za pół ceny, bo po prostu chcącej odbyć po drugie, świeżo pomalowane ściany są lepsze niż takie sprzed kilku lat pomalować można także stare kafle w kuchni czy w łazience wygląda to rewelacyjnie, a kosztuje niewiele po trzecie, jeżeli zaś ogłoszenie do internetu zadbają o to, żeby zdjęcia były w miarę dobrej jakości lepiej robić w świetle dziennym i nocą i oczywiście lepiej, żeby w kadrze był porządek może warto, żeby stały kwiaty w wazonie nie żąda też zbyt wysokie stawki w pośredni w stosunku do innych ofert w podobnej okolicy po prostu kieruj się zdrowym rozsądkiem przewodnik finansowy to kafelki w Pelplinie w te i inne audycje możesz odsłuchać na tokfm.pl.
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK FINANSOWY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA