REKLAMA

Instagram szykuje nową aplikację zakupową

Data emisji:
2018-09-05 18:00
Audycja:
Przewodnik Technologiczny TOK FM
Prowadzący:
Czas trwania:
00:45 min.
Udostępnij:

Wygląda na to, że pojawi się nowa aplikacja i zapewne rozrośnie się. Bo ma być zakupowa oraz by ma być odnogą Instagrama. Rozwiń »
Jak informuje serwis The Burch, ekipa Instagrama pracuje nad aplikacją, która będzie przeznaczone bezpośrednio do prezentacji i śledzenia produktów i sklepów. Już teraz Instagramie można oznaczyć produkty i linkować do swojego sklepu internetowego, ale Ig shopping, bo taka prawdopodobnie będzie nazwę nosił ten program, ma pozwalać na zakupy bezpośrednio w aplikacji. Kiedy się pojawi? Na razie nie wiadomo. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Przewodnik technologiczny TOK FM. Karolina Głowacka, dzień dobry. Wygląda na to, że pojawi się nowa aplikacja i zapewne rozrośnie się. Bo ma być zakupowa oraz by ma być odnogą Instagrama. Rozwiń »
Jak informuje serwis The Burch, ekipa Instagrama pracuje nad aplikacją, która będzie przeznaczone bezpośrednio do prezentacji i śledzenia produktów i sklepów. Już teraz Instagramie można oznaczyć produkty i linkować do swojego sklepu internetowego, ale Ig shopping, bo taka prawdopodobnie będzie nazwę nosił ten program, ma pozwalać na zakupy bezpośrednio w aplikacji. Kiedy się pojawi? Na razie nie wiadomo. Do usłyszenia. Przewodnik technologiczny TOK FM.
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

POPULARNE

DOSTĘP PREMIUM

Teraz 30% zniżki na Dostęp Premium! Wybierz pakiet "Aplikacja i WWW", aby słuchać podcastów TOK FM na komputerze i w aplikacji mobilnej już dziś.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przedłuż dostęp Premium taniej!