REKLAMA

Ile będziemy mieć aparatów w telefonach?

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2018-09-14 18:00
Prowadzący:
Czas trwania:
00:54 min.
Udostępnij:

Na początku października Samsung pokaże nowy telefon i co ciekawe, choć najpewniej będzie to model ze średniej półki producenta, prawdopodobnie chodzi o linię Galaxy A, sprzętbędzie wyposażony w aż potrójny aparat na pleckach. Rozwiń »
Do tego aparat przedni, co daje łącznie 4. Poco? Ano oczywiście po to, żeby fotografie były jeszcze piękniejsze. Jak pisze serwis Spidersweb, jeden z aparatów głównych ma pomagać w uzyskiwaniu rozmytego tła, drugi ma wspierać fotografie szerokokątne a trzeci ma mieć teleobiektyw. Mnogość aparatów będzie najpewniej ważnym trendem w świecie smartfonów w 2019 roku. Już teraz taki telefon ma Huawei, zapowiadao go Apple a tu nawet mówi się o łącznie 5 w aparatach. Cuda. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Przewodnik technologiczny TOK FM. Karolina Głowacka, dzień dobry. Na początku października Samsung pokaże nowy telefon i co ciekawe, choć najpewniej będzie to model ze średniej półki producenta, prawdopodobnie chodzi o linię Galaxy A, sprzętbędzie wyposażony w aż potrójny aparat na pleckach. Rozwiń »
Do tego aparat przedni, co daje łącznie 4. Poco? Ano oczywiście po to, żeby fotografie były jeszcze piękniejsze. Jak pisze serwis Spidersweb, jeden z aparatów głównych ma pomagać w uzyskiwaniu rozmytego tła, drugi ma wspierać fotografie szerokokątne a trzeci ma mieć teleobiektyw. Mnogość aparatów będzie najpewniej ważnym trendem w świecie smartfonów w 2019 roku. Już teraz taki telefon ma Huawei, zapowiadao go Apple a tu nawet mówi się o łącznie 5 w aparatach. Cuda. Do usłyszenia. Przewodnik technologiczny TOK FM.
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA