REKLAMA

Kurtka ogrzewana powerbankiem

Data emisji:
2018-09-20 18:00
Audycja:
Przewodnik Technologiczny TOK FM
Prowadzący:
Czas trwania:
01:14 min.
Udostępnij:

Kurtka ogrzewana za pomocą power banka, najgłośniej ostatnio komentowany gadżet z kategorii technologii ubieralnych. To kurtka firmy Run me technology, zależnej od chińskiej spółki Xiaomi. W tym kontekście ciekawe jest, że pieniądze na produkcję kurtki zbierano na portalu crowdfundingowym. Rozwiń »
W każdym razie kurtka jest ogrzewana przez power bank, który trzyma się w kieszonce. Wg twórców ma równomiernie ogrzewać ciało przez 90 minut, a jeśli wcześniej ją zdejmiemy ogrzewanie natychmiast się wyłączy. Kurtka ma kosztować mniej niż 300 zł, co może spowodować, że będzie gadżetem popularniejszym niż większość tego typu technologii dosłownie ubieralnych. Mieliśmy już przecież wprowadzoną na rynek inteligentną kurtkę stworzoną przez Google. Korzystający z niej może wykonać kilka gestów np. jadąc na rowerze, które mogą uruchomić dajmy na to aplikację Google Maps z drogą do domu. Wyszedł z tego bardziej gadżet i promocja firmy, ale nurtu tego typu technologii ubieralnych, wpisanych w ubraniach, nie należy lekceważyć - jeszcze możemy być zaskoczeni. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Przewodnik technologiczny TOK FM. Karolina Głowacka, dzień dobry. Kurtka ogrzewana za pomocą power banka, najgłośniej ostatnio komentowany gadżet z kategorii technologii ubieralnych. To kurtka firmy Run me technology, zależnej od chińskiej spółki Xiaomi. W tym kontekście ciekawe jest, że pieniądze na produkcję kurtki zbierano na portalu crowdfundingowym. Rozwiń »
W każdym razie kurtka jest ogrzewana przez power bank, który trzyma się w kieszonce. Wg twórców ma równomiernie ogrzewać ciało przez 90 minut, a jeśli wcześniej ją zdejmiemy ogrzewanie natychmiast się wyłączy. Kurtka ma kosztować mniej niż 300 zł, co może spowodować, że będzie gadżetem popularniejszym niż większość tego typu technologii dosłownie ubieralnych. Mieliśmy już przecież wprowadzoną na rynek inteligentną kurtkę stworzoną przez Google. Korzystający z niej może wykonać kilka gestów np. jadąc na rowerze, które mogą uruchomić dajmy na to aplikację Google Maps z drogą do domu. Wyszedł z tego bardziej gadżet i promocja firmy, ale nurtu tego typu technologii ubieralnych, wpisanych w ubraniach, nie należy lekceważyć - jeszcze możemy być zaskoczeni.

Do usłyszenia. Przewodnik technologiczny TOK FM
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

POPULARNE

DOSTĘP PREMIUM

Uwaga, wiosenna promocja! Im dłuższy okres Dostępu Premium wybierzesz, tym większy rabat dostaniesz! 1 miesiąc 10%, 3 miesiące 20%, a 12 miesięcy aż 40% taniej!

KUP TERAZ - 40%

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przedłuż dostęp Premium taniej!