REKLAMA

„Ojkofobia”? „Kaczyński po raz kolejny budzi polsko-polskie demony”

Data emisji:
2018-09-23 10:00
Audycja:
Wybory w TOKu
Prowadzący:
Czas trwania:
50:23 min.
Udostępnij:

Jarosław Kaczyński na sobotniej konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Olsztynie krytykował zachowanie sędziów, którzy jego zdaniem zachorowali na nienawiść do własnej ojczyzny. Prezes PiS nazywa chorobę sędziów "ojkofobią". - Kaczyński po raz kolejny budzi demony historii polsko-polskiej i robi to z pełną premedytacją. Wykorzystuje negatywne emocje do kampanii wyborczej – komentował w programie „Wybory w TOKu” Krzysztof Gawkowski z SLD. - Martwi mnie, że w kampanii nie zajmujemy się samorządami – dodał Łukasz Rzepecki z Kukiz'15. - Temat pojawia się teraz, bo w szeregi PiS wkradł się niepokój. PiS przegrało bitwę i sprawa Sądu Najwyższego trafi do TSUE – stwierdziła Paulina Hennig-Kloska z Nowoczesnej. Rozwiń »

Goście programu „Wybory w TOKu” rozmawiali również o rozmowie premiera Morawieckiego z prof. Gersdorf oraz wizycie prezydenta Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: WYBORY W TOKU

Więcej podcastów tej audycji

POPULARNE

DOSTĘP PREMIUM

Z Dostępem Premium TOK FM odsłuchasz każdy podcast! Wybierz pakiet Aplikacja i WWW - słuchaj gdzie chcesz i kiedy chcesz!

Kup teraz

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA