REKLAMA

Facebook wprowadzi reklamy w ''Relacjach''

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2018-09-27 18:00
Prowadzący:
Czas trwania:
00:51 min.
Udostępnij:

W relacjach na Facebooku będą reklamy. Zostaną wprowadzone po ponad roku działania funkcji wzorowanej na Snapchacie, czyli umieszczania w treści dostępnych do obejrzenia tylko przez jakiś czas - w przypadku relacji - 24 godzin. Facebook chwali się, że z tej funkcji codziennie korzysta 300 000 000 osób, więc jak zauważa nieco złośliwie Spidersweb, serwis po swojemu uczcił tę liczbę i zapowiedział właśnie wprowadzenie reklam. Mają się pojawić się również w messengerze, a już od zeszłego roku są na Instagramie. Także, gdzie się nie obejrzymy, tam dopadnie nas reklama, chyba że akurat czytamy książkę. Do usłyszenia!

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Przewodnik technologiczny TOK FM. Karolina Głowacka, dzień dobry. W relacjach na Facebooku będą reklamy. Zostaną wprowadzone po ponad roku działania funkcji wzorowanej na Snapchacie, czyli umieszczania w treści dostępnych do obejrzenia tylko przez jakiś czas - w przypadku relacji - 24 godzin. Facebook chwali się, że z tej funkcji codziennie korzysta 300 000 000 osób, więc jak zauważa nieco złośliwie Spidersweb, serwis po swojemu uczcił tę liczbę i zapowiedział właśnie wprowadzenie reklam. Mają się pojawić się również w messengerze, a już od zeszłego roku są na Instagramie. Także, gdzie się nie obejrzymy, tam dopadnie nas reklama, chyba że akurat czytamy książkę. Do usłyszenia! Rozwiń »
Przewodnik technologiczny TOK FM.
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA