REKLAMA

Facebook wprowadzi reklamy w ''Relacjach''

Data emisji:
2018-09-27 18:00
Audycja:
Przewodnik Technologiczny TOK FM
Prowadzący:
Czas trwania:
00:51 min.
Udostępnij:

W relacjach na Facebooku będą reklamy. Zostaną wprowadzone po ponad roku działania funkcji wzorowanej na Snapchacie, czyli umieszczania w treści dostępnych do obejrzenia tylko przez jakiś czas - w przypadku relacji - 24 godzin. Facebook chwali się, że z tej funkcji codziennie korzysta 300 000 000 osób, więc jak zauważa nieco złośliwie Spidersweb, serwis po swojemu uczcił tę liczbę i zapowiedział właśnie wprowadzenie reklam. Mają się pojawić się również w messengerze, a już od zeszłego roku są na Instagramie. Także, gdzie się nie obejrzymy, tam dopadnie nas reklama, chyba że akurat czytamy książkę. Do usłyszenia!

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Przewodnik technologiczny TOK FM. Karolina Głowacka, dzień dobry. W relacjach na Facebooku będą reklamy. Zostaną wprowadzone po ponad roku działania funkcji wzorowanej na Snapchacie, czyli umieszczania w treści dostępnych do obejrzenia tylko przez jakiś czas - w przypadku relacji - 24 godzin. Facebook chwali się, że z tej funkcji codziennie korzysta 300 000 000 osób, więc jak zauważa nieco złośliwie Spidersweb, serwis po swojemu uczcił tę liczbę i zapowiedział właśnie wprowadzenie reklam. Mają się pojawić się również w messengerze, a już od zeszłego roku są na Instagramie. Także, gdzie się nie obejrzymy, tam dopadnie nas reklama, chyba że akurat czytamy książkę. Do usłyszenia! Rozwiń »
Przewodnik technologiczny TOK FM.
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

POPULARNE

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam. W aplikacji mobilnej i na stronie. Z pakietem "Aplikacja i WWW" podcasty TOK FM zawsze pod ręką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA