REKLAMA

Dr Tomasz Słupik o wyborach samorządowych w Katowicach

A teraz na poważnie
Data emisji:
2018-10-04 12:00
Prowadzący:
Czas trwania:
04:26 min.
Udostępnij:

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Mikołaj Lizut, dzień dobry. Pięć minut temu minęło południe. Proszę państwa za nami półmetek akcji Usłysz Swoje Miasto. Dziś kolejna odsłona tym razem przenosimy się do Katowic. Debata kandydatów na prezydenta Katowic startuje o godzinie osiemnastej w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Przypominam, że wejście od strony Spodka, a tę debatę dla państwa poprowadzi Agata Kowalska. Czekamy oczywiście na państwa pytania pod adresem mailowym usłysz@tok.fm.   Rozwiń » style="font-size: 12.8px;">No i oczywiście bardzo zapraszamy wszystkich Katowiczan, którzy chcieliby wziąć udział w tej debacie osobiście i samemu zadać pytanie, a ja połączyłem się z dr. Tomaszem Słupikiem adiunktem w Instytucie Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. 

Panie doktorze, ja chciałbym zapytać, o co pan zapytał kandydatów na prezydenta Krakowa, przepraszam, Katowic. Zapytałbym o dwie rzeczy jak chcą sobie poradzić z zanieczyszczeniem powietrza i mogę, a druga lokata kapitału pomoc po sobie poradzić z takim zjawiskiem, które akurat naszła go Omara i bardzo dolegliwość dokuczliwe układ, żeby populacja wyludnianie się miasto katolik działacz na rzecz swojego molo w nosie, bo po to, powszechnie uważa się, że obecni prezydenci dużych miast to jest dla nich taki wyścig powiedzmy na 200 m natomiast wszyscy inni kandydaci nie biegną na 500 nowych mają trudniej czy rzeczywiście tak jest w Katowicach targi w Katowicach, dlatego że w Katowicach tak naprawdę o lukach dziewięćdziesiątego ósmego rok wcześniej rząd nie chcieli tylko lokalna partia Austrii wcześniej co dzieje się tak mocno reprezentowana przez Piotra Uszoka o 2014 roku zmontowana i Marcina Krupy jego matką, która no i jak do tej pory nie udało się od drogi budować takim programem mocnej alternatywy to partia kulturą polską partię polityczną lub lokal, w jakich lokalne środowisko lokalną par 1 klimat ogródka stowarzyszeń gór no i lub napraw, bo taką mocną alternatywę zarówno małe i programową od jedno i urzędującego prezydenta, aczkolwiek ich, klikając sondaże pokazują, że w Katowicach nie będzie chciał w pierwszej turze wskazuje na to, że będzie druga tura Nairobi i urągające problemy gdzieś muszą bardzo mocno odczuł to na gimnastykować już od tej drugiej turze ogród no znaczy, że Marcin Krupa zmierzyć się prawdopodobnie z Jarosławem Makowskim znanym dziennikarzem znanym teologiem, który reprezentuje koalicję Obywatelską czy się nie mylę w PRL sondaże na to wskazują, aczkolwiek w tym wyścigu Liege, który tutaj 2 kandydatury to istotna tu i na angaż lub osoba, która ich rozpoznawalną twarz ni pół Marokańczykiem odporność Cognor Comarch Cracovii kobiet i gotowa do pana długiem klient, który tutaj jako małe i koło Katowic wrażliwego Jamiego Hunger pochowano ich również portrecie cabrio i Helio PL Tekli rock po panelu Paul odpłatnych, który reprezentuje właśnie takie lokalne tworzone prawo do Katowic biofeedback myślę, że właśnie ta trójka japońską trójką rozstrzygnie się kwestia tego, kto wejdzie do drogich kurortach i Pągowskiego 1 oka NKW pokazywał, że ta różnica pomiędzy nimi na protokołach niewielkie, aczkolwiek rzeczywiście tabor po inne, jeżeli chodzi o tą trójka jest Jarosław Makowski Jan Such możemy dzisiaj komentarze zakładać mogą urosnąć Marcinem Marcinko połowa uczniów z pomocy w ich bardzo dziękuję panu zatem analiza dr Tomasz Słupik z Instytutu nauk politycznych i dziennikarstwa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zapraszam wszystkich państwa na dzisiejszą debatę kandydatów na u prezydenta Katowic przypominam debata startuje o osiemnastej oczywiście będzie na antenie Radia TOK FM oraz na Facebooku radiowym będzie można także tę debatę zobaczyć bardzo dziękuję za chwilę kolejny temat, ale teraz
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: A TERAZ NA POWAŻNIE

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej! Dostęp do nagradzanych podcastów, wszystkich audycji z anteny oraz Radio TOK FM bez reklam w świątecznej zniżce.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA