REKLAMA

Na dniach ruszy portal ''Bezpieczne wybory''

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2018-10-10 18:00
Prowadzący:
Czas trwania:
01:05 min.
Udostępnij:

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Przewodnik technologiczny TOK FM Karolina Głowacka, dzień dobry. Opinia publiczna, jak wiemy, jest manipulowany na rozmaite sposoby i często niestety skutecznie. Głównie dzieje się to dzięki treściom internetowym, czasem niewinnie wyglądającym filmikom, które w tymczasem bywają precyzyjnie przygotowane, żeby wzbudzić jakąś kontrowersję albo dzieje się to dzięki trollom, którzy rozprzestrzeniają plotki czy wprost kłamstwa.  Rozwiń »
W okresie wyborczym takich nadużyć można się spodziewać więcej dlatego w najbliższych dniach ma w Polsce zostać uruchomiony portal bezpieczny wybory, którego zasadniczym celem będzie edukacja medialna portal został stworzony przez instytucję zajmującą się bezpieczeństwem NASK, czyli naukową akademicką sieć komputerową oraz ministerstwo cyfryzacji na stronie ma być też wyraźna ścieżka do zgłaszania nadużyć w internecie strona ma działać nie tylko w czasie kampanii wyborczych do usłyszenia i w uważajcie co oferujecie miłego wieczoru przewodnik technologiczny TOK FM
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA