REKLAMA

E-prawo jazdy w 2019 roku?

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2018-10-11 18:00
Prowadzący:
Czas trwania:
00:54 min.
Udostępnij:

Od 1 października kierowcy nie muszą mieć przy sobie dowodu rejestracyjnego. Policja może sprawdzać dane w elektronicznej centralnej ewidencji pojazdów i kierowców. A teraz mamy zapowiedź ze strony ministra cyfryzacji Marka Zagórskiego, że nawet prawo jazdy w wersji plastikowej nie będzie nam na co dzień potrzebne. Rozwiń »

W rozmowie z portalem Money.pl minister stwierdził: "mam nadzieję, że prawo jazdy w wersji elektronicznej także będziemy mieć w 2019 roku". Trzymamy kciuki. Minister powiedział także, dlatego że w marcu 2019 roku mają zostać wydane pierwsze dowody osobiste. Te akurat muszą się pojawić, bo Polska jest w ogonku unijnych państw wprowadzających taką usługę i terminy nas gonią. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Przewodnik technologiczny TOK FM. Karolina Głowacka, dzień dobry. Od 1 października kierowcy nie muszą mieć przy sobie dowodu rejestracyjnego. Policja może sprawdzać dane w elektronicznej centralnej ewidencji pojazdów i kierowców. A teraz mamy zapowiedź ze strony ministra cyfryzacji Marka Zagórskiego, że nawet prawo jazdy w wersji plastikowej nie będzie nam na co dzień potrzebne. Rozwiń »
W rozmowie z portalem Money.pl minister stwierdził: "mam nadzieję, że prawo jazdy w wersji elektronicznej także będziemy mieć w 2019 roku". Trzymamy kciuki. Minister powiedział także, dlatego że w marcu 2019 roku mają zostać wydane pierwsze dowody osobiste. Te akurat muszą się pojawić, bo Polska jest w ogonku unijnych państw wprowadzających taką usługę i terminy nas gonią.

Do usłyszenia!

Przewodnik technologiczny TOK FM.
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam. Wybierz pakiet "Aplikacja i WWW" i słuchaj wygodniej z telefonu!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA