REKLAMA

W Poznaniu mają super-szybki internet

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2018-10-15 18:00
Prowadzący:
Czas trwania:
00:55 min.
Udostępnij:

W Poananiu operator Inea rozpoczął dostarczanie internetu o prędkości 10 Gb/s przez światłowód. Operator zaznacza, że jest to najszybsze łącze na świecie. Podobną prędkością można się cieszyć np. w Szwajcarii, Japonii czy części miast Stanów Zjednoczonych. Co ciekawe, jest to łącze symetryczne, to znaczy, że prędkość przesyłu danych jest taka sama w przypadku odbioru, jak i przy wysyłaniu danych. Rozwiń »

Łącze jest dostępne nie tylko dla firm, ale również dla klientów indywidualnych, chociaż swoje kosztuje, bo blisko aż 400 zł miesięcznie. Niemniej ogłoszenie wprowadzenia tak szybkiego łącza wywołało w świecie technologicznym poruszenie. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Przewodnik technologiczny TOK FM. Karolina Głowacka, dzień dobry. W Poznaniu to mają dobrze! Właśnie w tym mieście operator Inea rozpoczął dostarczanie internetu o prędkości 10 Gb/s przez światłowód. Operator zaznacza, że jest to najszybsze łącze na świecie. Podobną prędkością można się cieszyć np. w Szwajcarii, Japonii czy części miast Stanów Zjednoczonych. Co ciekawe, jest to łącze symetryczne, to znaczy, że prędkość przesyłu danych jest taka sama w przypadku odbioru, jak i przy wysyłaniu danych. Rozwiń »
Łącze jest dostępne nie tylko dla firm, ale również dla klientów indywidualnych, chociaż swoje kosztuje, bo blisko aż 400 zł miesięcznie. Niemniej ogłoszenie wprowadzenia tak szybkiego łącza wywołało w świecie technologicznym poruszenie.

Do usłyszenia!

Przewodnik technologiczny TOK FM.
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam. Skorzystaj z 40% rabatu w jesiennej promocji. Wybierz pakiet "Aplikacja i WWW" i słuchaj wygodniej z telefonu!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA