REKLAMA

Orędzie Mózgu Państwa

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2018-10-15 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:25 min.
Udostępnij:

Polki, Polacy, osoby tutejsze po operacji zmiany płci! Rodacy! Już za kilka dni wybory samorządowe - wielkie starcie ojkofobów, polekińczyków, ciemnego ludu, co wszystko kupuje i husarii bez koni i skrzydeł. Wyborco, wybierz, kierując się głową i nogą co wstała z kolan, by później nie mieć serca w nocniku i odwagi w butonierce. Rozwiń »

Korzystając z okazji chciałbym się zwrócić bezpośrednio do znikającego ze sfery publicznej z skrótu HGW. Drogi HGW, upraszczałeś nam życie przez 12 lat. Teraz się ono skomplikuje. Żegnaj. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Przerywamy program, aby nadać specjalne wystąpienie Mózgu państwa. Polki, Polacy, osoby tutejsze po operacji zmiany płci! Rodacy! Już za kilka dni wybory samorządowe - wielkie starcie ojkofobów, polekińczyków, ciemnego ludu, co wszystko kupuje i husarii bez koni i skrzydeł. Wyborco, wybierz, kierując się głową i nogą co wstała z kolan, by później nie mieć serca w nocniku i odwagi w butonierce. Rozwiń »
Korzystając z okazji chciałbym się zwrócić bezpośrednio do znikającego ze sfery publicznej z skrótu HGW. Drogi HGW, upraszczałeś nam życie przez 12 lat. Teraz się ono skomplikuje. Żegnaj. Rodacy, dziś nasza głowa państwa spotyka się z głową kościoła rzymskokatolickiego. Spieszę wyjaśnić, że w tym wypadku nie ma zastosowania porzekadło "co dwie głowy, to nie jedna". To tyle, dziękuję za odwagę.
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam. Wybierz pakiet "Aplikacja i WWW" i słuchaj wygodniej z telefonu!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA