REKLAMA

Winamp powraca!

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2018-10-16 18:00
Prowadzący:
Czas trwania:
01:01 min.
Udostępnij:

Kultowy Winamp powraca! Program był kochany przez miliony użytkowników. Któż nie pamięta charakterystycznej możliwości zmiany skórek? Ale to było przed erą dominacji serwisów streamingujących muzykę. W 2013 roku Winamp przestał być aktualizowany. Teraz nowi właściciele, firma Radionomy, zapowiada wprowadzenie stabilnej wersji odświeżonego programu w roku 2019. Rozwiń »

Jak będzie wyglądał? Wedle zapowiedzi ma zachować prostotę, a jednocześnie pozwolić na słuchanie streamów, stacji radiowych, podcastów, muzyki z chmury i własnej lokalnej biblioteki. Wszystko w jednej aplikacji. Czy to możliwe? Zobaczymy. W każdym razie twórcy zaznaczają, że przede wszystkim chcą powalczyć na rynku mobilnym, na Androidach i na iOS. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Przewodnik technologiczny TOK FM, Karolina Głowacka, dzień dobry. Kultowy Winamp powraca! Program był kochany przez miliony użytkowników. Któż nie pamięta charakterystycznej możliwości zmiany skórek? Ale to było przed erą dominacji serwisów streamingujących muzykę. W 2013 roku Winamp przestał być aktualizowany. Teraz nowi właściciele, firma Radionomy, zapowiada wprowadzenie stabilnej wersji odświeżonego programu w roku 2019. Rozwiń »
Jak będzie wyglądał? Wedle zapowiedzi ma zachować prostotę, a jednocześnie pozwolić na słuchanie streamów, stacji radiowych, podcastów, muzyki z chmury i własnej lokalnej biblioteki. Wszystko w jednej aplikacji. Czy to możliwe? Zobaczymy. W każdym razie twórcy zaznaczają, że przede wszystkim chcą powalczyć na rynku mobilnym, na Androidach i na iOS. Do usłyszenia!

Przewodnik technologiczny TOK FM.
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA