REKLAMA

Bancovo i BIK rozpoczynają współpracę

Przewodnik Finansowy TOK FM
Data emisji:
2018-10-24 11:00
Czas trwania:
01:35 min.
Udostępnij:

Niedawno mówiłam w przewodniku o Bancovo - czyli platformie kredytowej, która oferuje łatwy dostęp do ofert kredytowych bardzo wielu banków, przygotowując propozycje dla klientów spersonalizowane oferty - co ułatwia wybranie takiej, która klientowi wyda się najkorzystniejsza. W takich sytuacjach - kiedy droga do pożyczki tam bardzo się skraca - warto zachować szczególną ostrożność, by nie brać na siebie zbyt dużych zobowiązań. I właśnie takiej roztropności ma służyć współpraca, jaką Bancovo nawiązało z Biurem Informacji Kredytowej. Rozwiń »

Każdy klient zainteresowany pożyczką, po zarejestrowaniu się na platformie kredytowej, będzie mógł bezpłatnie, w skróconej formie, poznać swój status BIK i tym samym zweryfikować swoją finansową wiarygodność. Przypomnę bowiem, że BIK to swoisty rejestr, w którym są wszystkie nasze ślady o kredytach czy ratach, jakie kiedykolwiek zaciągnęliśmy, oraz informacje o tym, czy spłacaliśmy je regularnie, czy mieliśmy z tym jakieś kłopoty. To m.in. z tej bazy korzystają banki sprawdzając nasz scoring - czyli naszą kredytową wiarygodność.

Spojrzenie na te dane, nawet w skróconej formie, może nam powiedzieć o nas bardzo dużo, dlatego wszystkim, którzy faktycznie rozważają zaciągnięcie bankowej pożyczki przez internet - przed podjęciem decyzji polecam rzucenie okiem na własne ślady w BIK. Rozwaga przy zaciąganiu nowych zobowiązań - to podstawa. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Przewodnik finansowy TOK FM, Aleksandra Dziadykiewicz, dzień dobry. Niedawno w przewodniku mówiłam o Bankowo, czyli platformy kredytowej, która oferuje łatwy dostęp do ofert kredytowych bardzo wielu banków, przygotowując dla klientów spersonalizowane oferty, co ułatwia wybranie takiej, która klientowi rzeczywiście wydaje się najkorzystniejsza.  Rozwiń »
W takich sytuacjach, kiedy droga do pożyczenia pieniędzy staje się bardzo krótka warto zachować szczególną ostrożność, żeby nie brać na siebie zbyt dużych zobowiązań finansowych i właśnie takie roztropności ma służyć współpraca, jaką bankową nawiązało z biura informacji kredytowej każdy klient zainteresowany pożyczką po zarejestrowaniu się na Platformy kredytowej będzie mógł bezpłatnie skróconej formie poznać swój status BIK i tym samym zweryfikować swoją finansową wiarygodność przypomnę bowiem, że WIG to swoisty rejestr, w którym są wszystkie nasze ślady o kredytach czy w ratach, jaki kiedykolwiek zaciągnęliśmy oraz informacje o tym, że spotkaliśmy je regularnie chcieliśmy z tym jakiekolwiek kłopoty i t d . to m. in . z tej bazy korzystają banki sprawdzają plaż skończyli naszą gazetową wiarygodność w porze nawet one nawet skróconej formie można powiedzieć o nas bardzo dużo dlatego wszystkim, którzy faktycznie, rozważając zaciągnięcie bankowej pożyczki przez internet przed podjęciem decyzji polecam rzucenie okiem na własne ślady WIG rozwaga przy zaciąganiu nowych zobowiązań to po prostu podstawa przewodnik finansowy to kawę w te i inne audycje możesz odsłuchać na tokfm
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK FINANSOWY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam, oraz sprawdź jak działa nowe internetowe radio TOK+Muzyka. Wybierz pakiet Standardowy i słuchaj wygodniej w aplikacji!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA