REKLAMA

Orędzie Mózgu Państwa

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2018-10-22 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:23 min.
Udostępnij:

Polki, Polacy. Osoby tutejsze po operacji zmiany płci. Brodacy! W tych trudnych godzinach, kiedy zwycięzcy wyborów przekonują, że nie przegrali z kretesem, a przegrani, że nie zachłysną się triumfem, przychodzi na naszą umęczoną ojczyznę i bolesna refleksja. Rozwiń »

Co robiła wtedy pierwszą linię handlową niedzielę wyborczą prawie połowa Polek i Polaków, że nie trafili do lokalów wyborczych? Odpowiedź jawi się ponura: nie mieli nic innego do roboty. Korzystając z okazji chcemy się zwrócić bezpośrednio do Patryka Jakiego, któremu wystarczyła pierwsza tura: drogi panie Patryku. Miałeś siłę tura, ale tylko krowy mlecznej. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Przerywamy program, aby nadać specjalne wystąpienie mózgu państwa. Polki, Polacy. Osoby tutejsze po operacji zmiany płci. Brodacy! W tych trudnych godzinach, kiedy zwycięzcy wyborów przekonują, że nie przegrali z kretesem, a przegrani, że nie zachłysną się triumfem, przychodzi na naszą umęczoną ojczyznę i bolesna refleksja. Rozwiń »
Co robiła wtedy pierwszą linię handlową niedzielę wyborczą prawie połowa Polek i Polaków, że nie trafili do lokalów wyborczych? Odpowiedź jawi się ponura: nie mieli nic innego do roboty. Korzystając z okazji chcemy się zwrócić bezpośrednio do Patryka Jakiego, któremu wystarczyła pierwsza tura: drogi panie Patryku. Miałeś siłę tura, ale tylko krowy mlecznej. Rodacy! Nie dajcie się zwieść pogodzie: zima nadchodzi. To tyle, dziękuję za odwagę.
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam. Wybierz pakiet "Aplikacja i WWW" i słuchaj wygodniej z telefonu!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA