Legia zremisowała z Wisłą 3:3 w hicie piłkarskiej Ekstraklasy. Podsumowujemy 12. kolejkę

Transkrypcja podcastu
Jeszcze więcej sportu w radiu TOK FM. To jest program Jeszcze więcej sportu w radiu TOK FM. Ja nazywam się Przemysław Pozowski, a dzisiaj program poświęcimy naszej piłkarskiej ekstraklasie. Po przerwie na kadrę, na mecze w lidze narodów z Portugalią i z Włochami, nasza liga wróciła do gry. No i mieliśmy wyjątkowo ciekawe spotkania właśnie w ten miniony weekend. Zaczęło się od meczu w piątkowych Piast Gliwice Lechia Gdańsk 1 do 1, no i Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 2 do 1. Po bardzo dobrym ciekawym spotkaniu Jagiellonia Białystok wskoczyła na pozycję lidera. No i jak się później okazało nie oddała jej już do końca kolejki, ale zacznijmy od meczu Legia Warszawa Wisła Kraków, bo to spotkanie rozegrane na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej wczoraj wieczorem zakończyło się wynikiem 3 do 3.  Rozwiń »
Wszyscy zachwycają się tym jak bardzo dużą dramaturgii było w tym spotkaniu na bok zaczęło się od bramki Dominikaną działa już w drugiej minucie Legia prowadziła 2 do zera, by potem przegrywać się 2 do 3 innych koniec końców już w ostatniej minucie wyrównać po golu Carlitosa oddajmy, więc na początek głosy Mateuszowi w 2 Tesco, czyli obrońcy Legii Warszawa rozmawia z nim nasienne reporter Mateusz Warianka na pewno jesteśmy zadowoleni z drugiej połowy, bo na wpięciu miastach Frisco bramki i co to jest sztuka nie uciekła nam koncentracja trzeba przeanalizować te kluczowe minuty było w sferze powinniśmy się pod kontrolą, a z drugiej w nie będzie z nami stało tak jak mówię trzeba przeanalizować zobaczyć tak kluczowym tych, których stać te 3 bramki myślę, że z koncentracją na pewno odwoła kluczowym aspektem, ale ogólnie ruch powinien ponieść tego jak za bardzo groźna nie graliśmy tak jak w pierwszej połowie na pewno w widać było to różnica ta sprawa, z czym dzisiaj Wisła, bo nie dziś wiadomo, że nie lubią o ofensywną grę na dzisiaj, bo to pokazali w pierwszej połowie praktycznie od stałych fragmentów nie mieli sytuacji to znaczy, że za mieliśmy rozpracowaną torze krakowską drużynę należy w 2 połowie tak jak w mówiłem wcześniej nie wiem czy źle znoszą Grodno zostało graliśmy o wiele gorzej jest, że w pierwszej połowie cieszy też nazwę nosi wyrównać dziesiątym cena na 33 rower wydają się, że towar straciliśmy 3 punkty tyle obrońca Legii Warszawa Mateusz Wieteska po meczu Legia Warszawa Wisła Kraków 3 do 3 przypomnimy tak zakończyło się spotkaniem one rozegrane na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej, a teraz posłuchajmy jak to spotkaniem podsumował Rafał Boguski z Wisły Kraków niemiłą niespodzianką będzie szukała nabywcy dobrym dośrodkowaniu znakomicie zachował się posypał musieliśmy gonić wynik wiedzieliśmy, że Legia prowadzi, bo ma kompaktową lub się ustawić pod kontrolą mali wykorzystali to przegląd na 202560 piłkę i poszło szybko odczują to woda w jeszcze w pierwszej połowie mogli z wami chcemy wymienić kilka dogodnych sytuacji, ale w 20 co w przerażeniu, gdzie swój wynik w wygrywa jak się dostaje bramkę na 21 drużyna, która przebywała rośnie, bo w naszym wykonaniu Boguski też mu dopytywany przez dziennikarzy czy Legia czymś go zaskoczyła dziś może mają kompaktową agresywne dobrze fizycznie przygotowani w menu start, bo w końcu udało nam w pierwszej połowie 2 połowy pełna pokazaliśmy, że w wizycie na miasto Hel umożliwiła ona wygra w umowach o nią można mówić, że szkoda mieliśmy nie udało, ale nie jest tak jest mamy 1 punkt w wywozimy z barwnego terenu mistrza Polski także mieszane uczucia są, ale trzeba przyjąć, że wszystko z powodu tyle, więc Rafał Boguski przypomnijmy Legia Warszawa Wisła Kraków 3 do 3 bramki no 32 minuta potem Carlitos nie to dwudziesta trzecia 1 do 2 ima z 5072 do 2 koszta pięćdziesiąta ósma minuta 2 do 3 ima 602 Night 9 wynik meczu ustalił Carlitos po asyście od ceny Cristiana Pasquato Legia Warszawa po tym meczu na trzecim miejscu w tabeli Wisła na miejscu czwartym to się nie zmieni no bo dzisiaj już tylko mecz 3 Górnik Zabrze Cracovia czy właściwie Cracovia Górnik mecz zostanie rozegrany na stadionie przy ulicy kałuży, ale to jest mecz drużyny piętnastej szesnastej natomiast raz jeszcze wróćmy do pozostałych spotkań także w niedzielę 6 bramek w meczu Zagłębie Lubin Wisła Płock i tam także remisy 3 do 3 no, a w sobotę zaczęło się od centrum spotkania Zagłębia Sosnowiec Miedź Legnica tutaj wynik 3 do 1, a potem Śląsk grał ważne spotkanie z Arką Gdynia no i wrocławianie dość niespodziewanie przegrali 1 do 2 trener Pawłowski trener Tadeusz Pawłowski, czyli trener Śląska Wrocław ma mówił po tym, spotkaniu, że było to one dość dziwne spotkanie to dziwny mecz dla mnie, bo 2 bramki straciliśmy po błędach pierwsze kuriozalna zebranie Mateusz Cholewiak do środka strata piłki Wodnej w polu karnym też, że nie można tak pozwolili zawodnikowi takim spokojnym slalomem i jak się do nauki wyrównujemy krótko przed przerwą wychodzimy po przerwie myślę na krótki moment zamykamy przeciwnika na jego polu karnym mamy chyba 3 dośrodkowania idzie kontra, po której tracimy drugą bramkę myślę do końca do końca walczyliśmy o lepszy wynik teraz to było trochę chaotycznie innym razem dobrze się bardzo dobrze i myślę trochę w 2 SA zmora, że strzelamy za mało bramek z dzisiaj z gry nie strzeliliśmy żadnej bramki, chociaż myślę, że z wiele sytuacji w 3 czy strzał może celnych było za mało, ale szału na bramkę myślę dosyć dokładniejszych ostatnich podań dośrodkowań, ale przegrywamy udaje nam się, że zespół też już musi sobie zdawać ci wszyscy sprawę, że ten ma też nam nasz cel nam to ciekawa to był bezpośredni rywale w walce o ten cel dla tego dlatego ja myślę tu jest miasto taki ostatni dzwonek byśmy sobie dalej sprawę, że osiągnąć cele musimy zacząć wygrywać tyle trener Śląska Wrocław Tadeusz Pawłowski króciutka konferencja prasowa z udziałem szkoleniowca wrocławian był właściwie niespełna 3 minuty trwającą na wcześniej jeszcze realnym jako gość się, choć związany z Dolnym Śląskiem głos zabrał trener Arki Gdynia, czyli Zbigniew Smółka posłuchaj zostaje w 2 cm w domu i klubowych itp natomiast na pewno dzierżawa spotkanie mieliśmy moment, w którym otrzymała w Houston mieliśmy momenty trudniejsze niż rynkowa zwierzątka nowych torów kilka zagrożeń natychmiast już wolnych zawodników zostawiamy za sobą w końcówce nawet byliśmy i mimo tego, że doszliśmy do kontrataku, a może mu tylko w maśle i dobra leżą kilka natomiast nowelą bazowali w przerwie otrzymaliśmy pomoc w Małopolsce jesteśmy ambitni głodni nie chcemy otrzymywać czeka nas teraz ważniejsze spotkanie w sezonie można powiedzieć szkoda, że w naszych kibiców, ale zrobimy wszystko, żeby czekali na nas w naszym domu, bo spółka i myślę, że od dzisiaj takie nagroda za rzeź obraz oglądały już o zwierzętach dużych, bo dilerzy hodował lisy, którzy zdecydowali, że zdrowo niż postulowaliśmy Ależ Eliza czy Mateusz, który pomoże im zimno, ale ta akcja po prostu dla takich chwil się pracuje w tyle Zbigniew sługa przypomnijmy, więc Śląsk Wrocław Arka Gdynia 1 do 2 no i tutaj co warte odnotowania to pierwszy w historii gol zdobyty przez zawodnika urodzonego po roku 2001 to gol oczywiście rumuńskiego poza tym bramki zdobywali w tym spotkaniu Marcin Robak Maciej Jankowski no i jeszcze jestem państwu winien wynik meczu Lecha Poznań z Koroną Kielce tutaj rezultaty w 21 no dobrze o tym, już mówiłem Jagiellonia Białystok prowadzi z 23 punktami na drugim miejscu jest Lechia Gdańsk pkt 22 Legia trzecia 22 punkty również na czwartym miejscu Wisła Kraków 21 tabele zamykają Górnik Cracovia dzisiaj te 2 drużyny zagrają w Krakowie, więc jest szansa, że Cracovia opuści w razie zwycięstwa ostatnie miejsce oczywiście ciekawie było też w innych ligach derby Mediolanu 1 do zera wygrałem na San Siro Interu po golu na w doliczonym czasie gry Mauro i kart jego były też oczywiście spotkania w Bundeslidze no i 2 bramki Roberta Lewandowskiego w spotkaniu przeciwko Wolfsburga owi tutaj przypomnimy zwycięstwo Bayernu 3 do 1 no, a dziś najwięcej mówiliśmy o ekstraklasie, ale to wszystko już w programie jeszcze więcej sportu ja nazywam się Przemysław Pozowski, a teraz już czas na informacje Radia TOK FM