REKLAMA

Google Zdjęcia z funkcją fotoksiążki

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2018-10-24 18:00
Prowadzący:
Czas trwania:
01:04 min.
Udostępnij:

Google zabrał się za kolejną funkcję związaną z fotografią. W Polsce zaczęła być dostępna opcje zamawiania fotoksiążki z poziomu google. Firma, wychodząc z założenia, że wielu użytkowników i tak trzyma zdjęcie na jej serwerach, to dlaczego by nie zaproponować im szybkiego tworzenia właśnie fotoksiążki. Rozwiń »

Istotnie edycja jest szybka i łatwa: wybieramy okładkę, wstawiamy opisy i sprawnie. Ale też moim zdaniem dość ubogo: zdjęcia można ustawić tylko w trzech wersjach: pełnego widoku, skadrowanego do kwadratu i przybliżenia zajmującego całą stronę. Nie można np. ustawić kilku zdjęć na jednej stronie, nie można też zmienić tła i czcionki. Ale jeśli ktoś lubi opcje na szybko, to zapewne się spodoba. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Przewodnik technologiczny TOK FM. Karolina Głowacka, dzień dobry. Google zabrał się za kolejną funkcję związaną z fotografią. W Polsce zaczęła być dostępna opcje zamawiania fotoksiążki z poziomu google. Firma, wychodząc z założenia, że wielu użytkowników i tak trzyma zdjęcie na jej serwerach, to dlaczego by nie zaproponować im szybkiego tworzenia właśnie fotoksiążki. Rozwiń »
Istotnie edycja jest szybka i łatwa: wybieramy okładkę, wstawiamy opisy i sprawnie. Ale też moim zdaniem dość ubogo: zdjęcia można ustawić tylko w trzech wersjach: pełnego widoku, skadrowanego do kwadratu i przybliżenia zajmującego całą stronę. Nie można np. ustawić kilku zdjęć na jednej stronie, nie można też zmienić tła i czcionki. Ale jeśli ktoś lubi opcje na szybko, to zapewne się spodoba.

Aczkolwiek tak sobie myślę: choć największe firmy proponują nam kolejne usługi, to może czasem warto rozejrzeć się za jakąś mała, lokalną firmą?

Do usłyszenie!

Przewodnik technologiczny TOK FM.
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA