REKLAMA

Jak zrobić bezpieczne zakupy przez internet?

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2018-11-01 18:00
Prowadzący:
Czas trwania:
01:11 min.
Udostępnij:

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Przewodnik technologiczny TOK FM, Karolina Głowacka, dzień dobry. No i już mamy listopad za chwilę producenci i sklepy zaczną namawiać nas we wzmożony sposób do wydawania pieniędzy na świąteczne zakupy. Rozwiń »
No dobrze, ale jak zrobić przemyślane zakupy przez internet przede wszystkim uważnie przyjrzeć się sklepowi, z którego chcemy skorzystać szczególnie jeśli oferta wygląda na wyjątkowo korzystną warto sprawdzić dane dotyczące sklepu, a jeśli mamy podejrzenia zadzwonić pod wskazany numer lepiej 2 × się zastanowić, kiedy mamy komuś podać dane naszej karty kredytowej czy przelać pieniądze z drugiej strony zdarza się, że cyberprzestępcy potrafił przygotować nawet stronę internetową łudząco podobną do strony naszego banku przyglądajmy się, więc czy nic się nie zmieniło n p . w pasku przeglądarki, a jeśli strona żąda większej ilości danych niż zwykle prawie na pewno coś jest nie tak również komputer, na którym dokonujemy transakcji powinien być regularnie skanowana anty wirusem lepiej też nie dokonywać płatności, korzystając z publicznych sieci wi -fi do zgłoszenia przewodnik technologiczny TOK FM
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA