REKLAMA

Samsung pokazał składany ekran

Data emisji:
2018-11-09 18:00
Audycja:
Przewodnik Technologiczny TOK FM
Prowadzący:
Czas trwania:
01:00 min.
Udostępnij:

Ekrany dotykowe i e-inkowe, czy składane to jest coś, co teraz wszystkich ciekawi. Samsung pokazał zapowiadaną wersję telefonu właśnie ze składanym ekranem typu oled, cechujący się wyjątkowo ładnym obrazem. Telefon składa się jak telefon z klapką. Gdy jest złożony, ma na górze ekranu, taki typowy smartfonowy. Po rozłożeniu uzyskujemy w swoim rodzaju tabletu. Ekran będzie można również dzielić, np. jednocześnie chatując i patrząc na mapę. Technologię rozkładanego ekranu nazwano Infiniti flex. W obecnej wersji telefon wygląda dość masywnie, zobaczymy jak będzie prezentował się model ostatecznie wypuszczony na rynek.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Przewodnik technologiczny TOK FM. Karolina Głowacka, dzień dobry. Szukania innowacji w smartfonach ciąg dalszy. Ekrany dotykowe i e-inkowe, czy składane to jest coś, co teraz wszystkich ciekawi. Samsung pokazał zapowiadaną wersję telefonu właśnie ze składanym ekranem typu oled, cechujący się wyjątkowo ładnym obrazem. Telefon składa się jak telefon z klapką. Gdy jest złożony, ma na górze ekranu, taki typowy smartfonowy. Po rozłożeniu uzyskujemy w swoim rodzaju tabletu. Ekran będzie można również dzielić, np. jednocześnie chatując i patrząc na mapę. Technologię rozkładanego ekranu nazwano Infiniti flex. W obecnej wersji telefon wygląda dość masywnie, zobaczymy jak będzie prezentował się model ostatecznie wypuszczony na rynek. Rozwiń »
Co równie istotne, Google wyraziło chęć wspierania przez Androida takiego właśnie rozkładanego ekranu.

Do usłyszenia!

Przewodnik technologiczny TOK FM.
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

POPULARNE

DOSTĘP PREMIUM

Uwaga, wiosenna promocja! Im dłuższy okres Dostępu Premium wybierzesz, tym większy rabat dostaniesz! 1 miesiąc 10%, 3 miesiące 20%, a 12 miesięcy aż 40% taniej!

KUP TERAZ - 40%

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przedłuż dostęp Premium taniej!