REKLAMA

Orędzie Mózgu Państwa

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2018-11-19 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:23 min.
Udostępnij:

Polki, Polacy, osoby tutejsze po operacji zmiany płci! Brodacy! W tych dniach, gdy międzynarodowa finansjera podle atakuje nasz patriotyczny rząd niecnymi nagraniami, spieszę was uspokoić depeszą, jaką otrzymałem z kancelarii rady ministrów. Czytam: "Polacy, te łapówki nam się po prostu należały!". Podpisano: urzędnicy wyklęci.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Przerywamy program, aby nadać specjalne wystąpienie Mózgu Państwa. Polki, Polacy, osoby tutejsze po operacji zmiany płci! Brodacy! W tych dniach, gdy międzynarodowa finansjera podle atakuje nasz patriotyczny rząd niecnymi nagraniami, spieszę was uspokoić depeszą, jaką otrzymałem z kancelarii rady ministrów. Czytam: "Polacy, te łapówki nam się po prostu należały!". Podpisano: urzędnicy wyklęci. Rozwiń »
Korzystając z okazji chciałem się zwrócić bezpośrednio do Ryszarda Petru, założyciela nowej partii Teraz!. Drogi panie Ryszardzie, proponuję małą zmianę nazwy na Teraz Albo Nigdy. To pokaże, że ma pan pomysł na przyszłość. Rodacy! Dziś poniedziałek, a więc czas na mądrość króla Salona. Oto ona: rządząca tłuszcza z czasem się złuszcza.

To tyle, dziękuję za odwagę.
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam. Skorzystaj z 40% rabatu, wybierz pakiet "Aplikacja i WWW" i słuchaj wygodniej z telefonu!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA