REKLAMA

Jak sprawdzić zmiany w dokumencie tekstowym? (powtórka)

Data emisji:
2018-11-26 18:00
Audycja:
Przewodnik Technologiczny TOK FM
Prowadzący:
Czas trwania:
00:57 min.
Udostępnij:

Konsultujecie z kimś kształt dokumentu, tekst został wam odesłane z poprawkami, ale niestety nie zaznaczono, jakimi? To, co się zmieniło w dokumencie można sprawdzić dzięki prostej opcji, które dostępna zarówno w Wordzie, jak i bezpłatnym Open Office Writerze. Funkcja polega na porównywaniu dokumentów. W Wordzie trzeba wybrać kartę recenzje, potem porównanie oraz porównaj. W Open Office trzeba wybrać edycja i porównaj 2 dokumenty. Potem trzeba załadować do programu dokument w poprzedniej wersji. Programy znajdą różnicę i je dla nas wyróżnią.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Przewodnik technologiczny TOK FM. Karolina Głowacka, dzień dobry. Konsultujecie z kimś kształt dokumentu, tekst został wam odesłane z poprawkami, ale niestety nie zaznaczono, jakimi? To, co się zmieniło w dokumencie można sprawdzić dzięki prostej opcji, które dostępna zarówno w Wordzie, jak i bezpłatnym Open Office Writerze. Funkcja polega na porównywaniu dokumentów. W Wordzie trzeba wybrać kartę recenzje, potem porównanie oraz porównaj. W Open Office trzeba wybrać edycja i porównaj 2 dokumenty. Potem trzeba załadować do programu dokument w poprzedniej wersji. Programy znajdą różnicę i je dla nas wyróżnią. Rozwiń »
Narzędzie można wykorzystywać również np. przy umowach: łatwo można w ten sposób sprawdzić, czy ktoś nie zmienił jakiegoś drobnego, a przy ważnego elementu.

Do usłyszenia!

Przewodnik technologiczny TOK FM.
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

POPULARNE

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj wszystkich audycji Radia TOK FM kiedy chcesz i jak chcesz - na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej!!

Dostęp Premium

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA