REKLAMA

Odśnieżać trzeba całe auto

Przewodnik Drogowy TOK FM
Data emisji:
2018-11-29 11:00
Prowadzący:
Czas trwania:
01:14 min.
Udostępnij:

Samochód należy odśnieżać cały, zaczynając od dachu. Nie ma co odśnieżać boków, albo szyb, jeśli zaraz będziemy na nie zrzucać śnieg właśnie z dachu. Więc od góry do dołu: dach, szyby, następnie maskę boki i tył, łącznie ze światłami i lusterkami bocznymi.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Przewodnik drogowy TOK FM. Krzysztof Woźniak, dzień dobry. Dopełniając informacji o przygotowaniu samochodu dojazd w okresie jesienno-zimowym kilka słów przypomnienia o odśnieżaniu pojazdu. Choć opady śniegu, o ile w ogóle są, to dość ubogie, ale wcześniej czy później pewnie nastąpią. Przypominam, że jazda nieodśnieżonym samochodem może skończyć się nawet 500-złotowym mandatem oraz 6 punktami karnymi. Jako zagrażającą bezpieczeństwu przez sypiące się śnieg możemy bowiem doprowadzić do zmniejszenia widoczności tym, którzy jadą za nami. Rozwiń »
Samochód należy odśnieżać cały, zaczynając od dachu. Nie ma co odśnieżać boków albo szyb, jeśli zaraz będziemy na nie zrzucać śniegu właśnie z dachu, więc od góry do dołu: dach, szyby, następnie maska, boki, tył, łącznie ze światłami i lusterkami bocznymi.

Samochód należy odśnieżać szczotką z długim trzonkiem i miękkim włosiem. Polecam trzymać ją w bagażniku: lepiej, jak trochę śniegu nasypie się właśnie tam, niż na fotel w kabinie auta. Pozdrawiam!

Przewodnik drogowy tok fm. Te i inne audycje możesz odsłuchać na tokfm.pl.
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK DROGOWY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA