REKLAMA

Powtórka z tricków wyszukiwania w Google

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2018-12-11 18:00
Prowadzący:
Czas trwania:
01:17 min.
Udostępnij:

Dzisiaj szybka powtórka z trików poprawiających wyszukiwanie w Google. Szukacie czegoś, co było opublikowane w mediach społecznościowych? Możecie wpisać w blogu hasło i dodać potem małpa adres strony, np. małpa, Facebook.com. Szukacie czegoś związanego z wieloznacznym hasłem? Szukajcie z użyciem minusa, np. Jaguar minus samochód. Tu uwaga, między znakiem specjalnym, a słowem nie może być spacji. Rozwiń »

Szukanie konkretnej frazy jest precyzyjniejsze, gdy hasło umieścić w cudzysłowie, aa poszukiwania różnych zmiennych, np. czegoś z najzdrowszych, można przeprowadzić wpisując najzdrowsze gwiazdka na świecie. Takie to sztuczki. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Przewodnik technologiczny TOK FM. Karolina Głowacka, dzień dobry. Dzisiaj szybka powtórka z trików poprawiających wyszukiwanie w Google. Szukacie czegoś, co było opublikowane w mediach społecznościowych? Możecie wpisać w blogu hasło i dodać potem małpa adres strony, np. małpa, Facebook.com. Szukacie czegoś związanego z wieloznacznym hasłem? Szukajcie z użyciem minusa, np. Jaguar minus samochód. Tu uwaga, między znakiem specjalnym, a słowem nie może być spacji. Rozwiń »
Szukanie konkretnej frazy jest precyzyjniejsze, gdy hasło umieścić w cudzysłowie, aa poszukiwania różnych zmiennych, np. czegoś z najzdrowszych, można przeprowadzić wpisując najzdrowsze gwiazdka na świecie. Takie to sztuczki.

Przypominam o konkursie. Zadanie brzmi: proszę napisać, jakie są przykłady nietuzinkowego zastosowania kamery termowizyjnej podczas Świąt? Odpowiedzi prosimy przesyłać na telefon@konkurs.fm. Czekamy do piątku, do godziny dziewiętnastej. Nagrodzona zostanie najciekawszą odpowiedź. Rozwiązanie konkursu w najbliższą sobotę po godzinie jedenastej na antenie Radia TOK FM. Informację o nagrodzie znajdziecie w regulaminie dostępnym na tokfm.pl 

Do usłyszenia!

Przewodnik technologiczny TOK FM.
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcasty TOK FM oraz radio TOK+Muzyka bez reklam - teraz 40% taniej w zimowej promocji!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA