REKLAMA

Triki wyszukiwania w Google, część druga

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2018-12-12 18:00
Prowadzący:
Czas trwania:
01:28 min.
Udostępnij:

Bardzo dobrze został przyjęty wczorajszy odcinek przewodnika o trikach usprawniających wyszukiwanie w Google. W związku z tym dziś kontynuacja. A zatem, jeśli potrzebujemy połączyć zapytania, między słowa kluczowe wpisujemy "or", np. "maraton or bieg". Jeśli szukamy czegoś po cenie, wpisujemy znaczek dolara, np. komputer $ 4000. Rozwiń »

Jeśli wiemy, że dana treść jest na konkretnej stronie, ale nie możemy jej znaleźć, to w Google możemy wpisać potrzebne nam hasło, a potem: "site:adres strony". Bez spacji między dwukropkiem a adresem. Gdy potrzebne są materiały poważne, naukowe, najlepiej skorzystać z odnogi Google - Scholar Google.com. Więcej takich porad znajdziecie na stronie: support.google.com. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Przewodnik technologiczny TOK FM. Karolina Głowacka, dzień dobry. Bardzo dobrze został przyjęty wczorajszy odcinek przewodnika o trikach usprawniających wyszukiwanie w Google. W związku z tym dziś kontynuacja. A zatem, jeśli potrzebujemy połączyć zapytania, między słowa kluczowe wpisujemy "or", np. "maraton or bieg". Jeśli szukamy czegoś po cenie, wpisujemy znaczek dolara, np. komputer $ 4000. Rozwiń »
Jeśli wiemy, że dana treść jest na konkretnej stronie, ale nie możemy jej znaleźć, to w Google możemy wpisać potrzebne nam hasło, a potem: "site:adres strony". Bez spacji między dwukropkiem a adresem. Gdy potrzebne są materiały poważne, naukowe, najlepiej skorzystać z odnogi Google - Scholar Google.com. Więcej takich porad znajdziecie na stronie: support.google.com.

I oczywiście przypominam o konkursie. Pytanie brzmi: jakie są przykłady nietuzinkowego zastosowania kamery termowizyjnej podczas świąt? Na odpowiedzi czekamy do piątku, do godziny dziewiętnaste,j pod adresem telefon@konkurs.fm Nagrodzona zostanie najciekawsza odpowiedź. Rozwiązanie konkursu w najbliższą sobotę po godzinie jedenastej na antenie Radia TOK FM. Informacje o nagrodzie znajdziecie w regulaminie dostępnym na tokfm.pl. Do usłyszenia!

Przewodnik technologiczny TOK FM.
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA