REKLAMA

Google pokazało listę najpopularniejszych haseł 2018

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2018-12-13 18:00
Prowadzący:
Czas trwania:
01:30 min.
Udostępnij:

Co nas jako polskich internautów i internautki interesowało w mijającym roku najbardziej? Google podało zestawienie. I tak najszybciej na popularności zyskiwały hasła: "mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018", Avivi", na trzecim miejscu "wybory samorządowe 2018". Rozwiń »

Najczęściej wyszukiwane osoby to Avici, Tomasz Mackiewicz, Kora Jackowska i dopiero dalej Meghan Markle. Najpopularniejszym filmem był "Kler", zaraz potem "Bohemian Rhapsody", seriale: "Koronę królów" i "Eliw". Ten drugi to serial turecki, jeśli państwo nie kojarzą. Hasło, a co to jest, pytano przede wszystkim o RODO oraz o niepodległość. W kategorii pytań zaczynających się na "ile" wygrywa: "ile palców na koń?". Żeby nie podbijać statystyk, odpowiem: jeden, proszę państwa, koń ma jeden palec. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Przewodnik technologiczny TOK FM. Karolina Głowacka, dzień dobry. Co nas jako polskich internautów i internautki interesowało w mijającym roku najbardziej? Google podało zestawienie. I tak najszybciej na popularności zyskiwały hasła: "mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018", Avivi", na trzecim miejscu "wybory samorządowe 2018". Rozwiń »
Najczęściej wyszukiwane osoby to Avici, Tomasz Mackiewicz, Kora Jackowska i dopiero dalej Meghan Markle. Najpopularniejszym filmem był "Kler", zaraz potem "Bohemian Rhapsody", seriale: "Koronę królów" i "Eliw". Ten drugi to serial turecki, jeśli państwo nie kojarzą. Hasło, a co to jest, pytano przede wszystkim o RODO oraz o niepodległość. W kategorii pytań zaczynających się na "ile" wygrywa: "ile palców na koń?". Żeby nie podbijać statystyk, odpowiem: jeden, proszę państwa, koń ma jeden palec.

A skoro o pytaniach mowa, przypominam o pytaniu konkursowym: jakie są przykłady nietuzinkowego zastosowania kamery termowizyjnej podczas świąt? Na odpowiedzi czekamy do piątku, czyli do jutra, do godziny dziewiętnastej pod adresem telefon@konkurs.fm. Nagrodzona zostanie najciekawsza odpowiedź. Rozwiązanie konkursu w najbliższą sobotę o godzinie jedenastej na antenie Radia TOK FM, a informację o nagrodzie znajdziecie w regulaminie dostępnym na tokfm.pl. Do usłyszenia!

Przewodnik technologiczny TOK FM.
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA