REKLAMA

Limity na SMS-y premium. W życie weszły lepsze przepisy dla klientów

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2018-12-14 18:00
Prowadzący:
Czas trwania:
01:51 min.
Udostępnij:

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Przewodnik technologiczny TOK FM, Karolina Głowacka, dzień dobry. A może horoskop? Renomowana wróżka Izolda już za jedyne 19.99 plus VAT opowie ci jaka czeka przyszłość w 2019 roku. Znamy to wszyscy, prawda?  Rozwiń »
Tzw. usługi premium REIT-y, czyli drogie SMS-y mogą być prawdziwą zmorą spalono w przypadku osób, które mu łatwiej się pogubić sprytnie sformułowanych w SMS-ach sporym obciążeniem dla portfela, ale w tym tygodniu w życie weszły zmiany prawa telekomunikacyjnego, które zmuszają operatorów do wprowadzenia limitów na usługi premium rajd teraz abonent może wybrać 1 z gruzów kwotowych powyżej, których nie będzie obciążane dodatkowymi kosztami w przypadku osiągnięcia progu usługi premium będą blokowane przez operatora automatycznie, a abonent będzie rozprawie poinformowany o ewentualne dalsze korzystanie z tych usług będzie wymagało zgody działania ze strony klienta te limity progowe to 200135 i wreszcie 0 zł jeśli abonent nie określił żadnego progu domyślnym będzie 35 zł na okres rozliczeniowy więcej na ten temat na stronach Urzędu Komunikacji Elektronicznej w wymalowane jeszcze tylko przez godzinę czekamy na maile w sprawie konkursu przypomnę zadaniem śmiech proszę podać przykłady nietuzinkowego zastosowanie kamery termowizyjnej podczas świąt w odpowiedzi czekamy do dziś do godziny dziewiętnastej pod adresami telefonował konkurs kropkę efektem nagrodzona zostanie najciekawszą odpowiedź rozwiązanie konkursu jutro po godzinie jedenastej na antenie Radia TOK FM informacje o nagrodzie znajdziecie w regulaminie dostępnym na tokfm PL do usłyszenia przewodnik technologiczny TOK FM
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA