REKLAMA

100 lat temu... Polacy przygotowują się do Sylwestra

100-letnia kartka z kalendarza
Data emisji:
2018-12-29 12:30
Prowadzący:
Czas trwania:
02:01 min.
Udostępnij:

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
28 grudnia 1916. Za 2 dni kończy się ten jakże ważny dla nas rok. "Kurier Warszawski" na pierwszej stronie informuje i zachęca.  Rozwiń »
Teatr Coloseum nowy świat 19 we wtorek dniem 3001 . bieżącego miesiąca od dziesiątej wieczorem doradca wielki festiwal sylwestrowej uroczystość na cześć zwycięskiej koalicji Wilson Walsh Klemensa płacą karę Lloyd George i 7 Albert Emmanuel Paderewski był ludzkich, ale orkiestra wykona hymny narodowe i marsze triumfalny balet opery warszawskiej pod kierownictwem balet mistrza Piotra Reicha z udziałem primabaleriny Metropolitan Opera w nowym Jorku Ks Pilch lub liczbę rdzeni, a IZ Dąbrowski, a preludia Liszta i będzie wielki ewidentnie z umowy międzynarodowe i c pierwszy w Warszawie wisi pranie w układ po wynikach 3 występy w najpopularniejszych i znakomitych artystów opery operetki i kabaretów warszawskich skóra po królową operetki Lucynę MassChallenge 4 premiera godzina dziesiąta wieczór głośnego intrygującego całą Warszawę od 2 miesięcy kino obrazów p t. płodność zamówienie na stoliki na widowni w lożach i na balkonach przyjmuje kasa teatru codziennie od ósmej dziesiątej od kilku miesięcy oczekiwany sensacyjne kino obraz na tle erotycznym p t. płatności po drugie, inscenizacji członka Akademii francuskiej Eugeniusza 2 i oddajemy do demonstrowania giną teatrowi Koloseum biuro klimatu graficzny 100 lat niepodległa
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: 100-LETNIA KARTKA Z KALENDARZA

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA