REKLAMA

Zdjęcia jak w latach 90-tych. Świetna zabawa z aplikacją Huji

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2019-01-02 18:00
Prowadzący:
Czas trwania:
00:57 min.
Udostępnij:

Kiedy zmienia się numer roku jakoś tak zawsze pojawia się nostalgia, ciche westchnięcie za upływającym czasem. Na szczęście technologia pozwala poczuć klimat dawnych lat. Świetną zabawę da wam aplikacja HUJI. Aplikacja robi zdjęcia w stylu lat dziewięćdziesiątych, robionych prostymi aparatami na kliszę. Znamy to wszyscy: prześwietlenia, mocne kontrasty, podejrzane flary, rozmycia na brzegach no i nieśmiertelna data zrobienia fotografii widoczna na zdjęciu. Rozwiń »

Aplikacja HUJI jest bezpłatna, zarówno na Androida, jak i iOS. W wersji podstawowej wyświetla reklamy. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Przewodnik technologiczny TOK FM. Karolina Głowacka, dzień dobry. Kiedy zmienia się numer roku jakoś tak zawsze pojawia się nostalgia, ciche westchnięcie za upływającym czasem. Na szczęście technologia pozwala poczuć klimat dawnych lat. Świetną zabawę da wam aplikacja HUJI. Aplikacja robi zdjęcia w stylu lat dziewięćdziesiątych, robionych prostymi aparatami na kliszę. Znamy to wszyscy: prześwietlenia, mocne kontrasty, podejrzane flary, rozmycia na brzegach no i nieśmiertelna data zrobienia fotografii widoczna na zdjęciu. Rozwiń »
Aplikacja HUJI jest bezpłatna, zarówno na Androida, jak i iOS. W wersji podstawowej wyświetla reklamy, w wersji premium są ułatwienia, takie jak automatyczny zapis zdjęć wykonywanych przez aplikację w domyślnym folderze zawierającym obrazy. Kiedy korzystamy z aplikacji bezpłatnie, trzeba każde zdjęcie zapisywać na piechotę osobno. Miłej zabawy i do usłyszenia!

Przewodnik technologiczny TOK FM.
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA