REKLAMA

Dziś premiera Asystenta Google'a rozumiejącego po polsku

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2019-01-15 18:00
Prowadzący:
Czas trwania:
00:55 min.
Udostępnij:

Dziś oficjalna premiera asystenta Google po polsku. Miała być z tej okazji huczna impreza organizowana przez polski oddział firmy, ale w związku z żałobą impreza została odwołana. Nie zmienia to daty wprowadzenia asystenta w wersji polskiej.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Przewodnik technologiczny TOK FM. Karolina Głowacka, dzień dobry. Dziś oficjalna premiera asystenta Google po polsku. Miała być z tej okazji huczna impreza organizowana przez polski oddział firmy, ale w związku z żałobą impreza została odwołana. Nie zmienia to daty wprowadzenia asystenta w wersji polskiej. Rozwiń »
Dlaczego to ciekawe? Bo taki asystent rozumie mniej więcej mowę naturalną. Niekoniecznie trzeba podawać mu bardzo konkretne komendy. Asystenta aktywuje się komunikatem "OK Google". Dla niektórych użytkowników system był dostępny już od kilku tygodni. Recenzenci zwracają uwagę na niedoskonałość usługi, zawieszanie się jej i nie zrozumienie dokładnie naturalnej mowy, choć trzeba podkreślić, że jest to pierwszy system do dużych firm, które rozumie jako tako polską mowę: zarówno z Siri, Alexą, jak i Cortaną się nie dogadamy.

Do usłyszenia!

Przewodnik technologiczny TOK FM.
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcasty TOK FM oraz radio TOK+Muzyka bez reklam - teraz 40% taniej w zimowej promocji!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA