REKLAMA

Jeszcze słowo o Asystencie Google'a

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2019-01-16 18:00
Prowadzący:
Czas trwania:
00:57 min.
Udostępnij:

Jeszcze słowo o premierze asystenta głosowego rozumiejącego i odpowiadającego po polsku. Asystent Google'a, choć testowany już przez część użytkowników, oficjalną premierę miał wczoraj. W ciągu kilku tygodni ma trafiać sukcesywnie na telefony z Androidem z nr. 5 i wyżej.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Przewodnik technologiczny TOK FM. Karolina Głowacka, dzień dobry. Jeszcze słowo o premierze asystenta głosowego rozumiejącego i odpowiadającego po polsku. Asystent Google'a, choć testowany już przez część użytkowników, oficjalną premierę miał wczoraj. W ciągu kilku tygodni ma trafiać sukcesywnie na telefony z Androidem z nr. 5 i wyżej.  Rozwiń »
Co ważne, asystent będzie dostępny również jako aplikacja na iOS. Google uruchomiło również platformę Actions on Google, przygotowaną dla firm. To narzędzie ma pozwalać na integrację usług konkretnej firmy z asystentem Google. Komentarze w związku z premierą są różne: od zawodu, że usługa nie działa idealnie, przez ocenę, że to dopiero początek polskich oczekiwań, po uznanie, że wydarzenie jest przełomowe i wciągające Polskę w jeden z najważniejszych nurtów rozwoju technologicznego na świecie.

Do usłyszenia!

Przewodnik technologiczny TOK FM.
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcasty TOK FM oraz radio TOK+Muzyka bez reklam - teraz 40% taniej w zimowej promocji!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA