REKLAMA

Messenger, WhatsApp i Instagram zostaną połączone

Data emisji:
2019-01-29 18:00
Audycja:
Przewodnik Technologiczny TOK FM
Prowadzący:
Czas trwania:
00:55 min.
Udostępnij:

To zapewne powszechnie wiadomo: trzy superpopularne komunikatory - Messenger, Whatsapp i Instagram są w posiadaniu Facebooka. I tenże Facebook, jak informuje "New York Times", planuje wszystkie te 3 aplikacje połączyć. Nie powstanie jednak jeden komunikator - pozostaną one osobnymi bytami, ale będą zintegrowane. Wiadomości będzie można przesyłać między aplikacjami, np. z Whatsappa do Instagrama.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Przewodnik technologiczny TOK FM. Karolina Głowacka, dzień dobry. To zapewne powszechnie wiadomo: trzy superpopularne komunikatory - Messenger, Whatsapp i Instagram są w posiadaniu Facebooka. I tenże Facebook, jak informuje "New York Times", planuje wszystkie te 3 aplikacje połączyć. Nie powstanie jednak jeden komunikator - pozostaną one osobnymi bytami, ale będą zintegrowane. Wiadomości będzie można przesyłać między aplikacjami, np. z Whatsappa do Instagrama. Rozwiń »
Prace mają zakończyć się mniej więcej za rok. Wg gazety właśnie te plany skłoniły założycieli Instagrama i Whatsappa do odejścia z imperium Facebooka. Pełna integracja już teraz niepokoi amerykańskich urzędników - Facebook miałby stać się jeszcze większy i potężniejszy. Zapewne Unia Europejska również będzie przyglądać się uważnie tej sprawie.

Do usłyszenia! Przewodnik technologiczny TOK FM.
Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

POPULARNE

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam. W aplikacji mobilnej i na stronie. Z pakietem "Aplikacja i WWW" podcasty TOK FM zawsze pod ręką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA