REKLAMA

Orędzie Mózgu Państwa

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2019-02-04 16:20
Prowadzący:
Czas trwania:
01:59 min.
Udostępnij:

Polki! Polacy! Osoby tutejsze po operacji zmiany płci! Brodacy! Ze zdumieniem i radością śledziłem doniesienia o wielkim biznesowo-deweloperskim talencie prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Mąż ów podjął się realizacji nowatorskiego w skali światowej dzieła: budowy dwóch bliźniaczych drapaczy chmur w centrum stolicy, w czynie niejako partyjnym. Warto zaznaczyć, że trudzi się on tym po godzinach pracy, na rzecz niezależnej od siebie spółki, heroicznie organizując finansowanie inwestycji. Nie chwaląc się przy tym, a miarą jego skromności są podsłuchane, a nie wypaplane przez niego publicznie, treści z przebiegu rozmów deweloperskich. Te wieści krzepią. My Polacy, jesteśmy w dobrych rękach, nawet jeżeli te ręce ściskają nas za gardło! Rozwiń »
Korzystając z okazji chciałbym siem zwrócić bezpośrednio do wszystkich oburzonych linczem Magdaleny Ogórek. Fakt, że nic jej się nie stało, nie może was, oburzonych, uspokajać. Wręcz przeciwnie!
Rodacy! To czas, kiedy wszystko wokół nas topnieje. I tylko notowania Prawa i Sprawiedliwości dumnie nie ulegają erozji.
To tyle. dziękuję za odwagę. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
program, aby nabyć specjalne wystąpienie mózgu państwa Polki Polacy osoby tutejsze po operacji zmiany płci Brodacy go ze zdumieniem i radością śledziłem doniesienia o wielkim biznesowo deweloperskim talencie prezesa Jarosława Kaczyńskiego mąż ów podjął się realizacji nowatorskiego w skali światowej dzieła budowy 2 bliźniaczych drapaczy chmur w centrum stolicy w czynie niejako partyjne warto zaznaczyć, że ludzi z piątym po godzinach pracy na rzecz niezależnie od siebie Rozwiń » spółki i heroicznie, organizując finansowanie inwestycji nie, chwaląc się przy tym, a miarą jego skromności są podsłuchane ani nie wybrała plany przez niego publicznie treści z przebiegu rozmów i deweloperskich idealny wieści krzepi my Polacy jesteśmy w dobrych rękach, nawet jeżeli te ręce ściskają nas za granicą, korzystając z okazji chciałbym się zwrócić bezpośrednio do wszystkich oburzonych linczem Magdaleny ogórek fakt, że nic jeszcze nie stało nie może was oburzonych uspokajać wręcz przeciwnie rodacy to czas, kiedy wszystko wokół nas topnieje i tylko notowania prawa i sprawiedliwości dumnie nie ulegają erozji tradycyjnych dziękuję za 2 Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA