REKLAMA

Na lotnisku Chopina parking zarezerwujesz przez internet

Przewodnik Finansowy TOK FM
Data emisji:
2019-02-13 11:00
Czas trwania:
01:06 min.
Udostępnij:

Dzisiejsza sprawa z przewodnika nie do końca dotyczy sfery finansów osobistych, ale i tak o tym wspomnę, bo okazuje się, że choć usługa dostępna jest od dwóch miesięcy, nadal sporo osób o niej nie słyszało. Rozwiń »

Warszawskie lotnisko Chopina wprowadziło internetowy system rezerwacji miejsc parkingowych. Systemem objętych jest w sumie ponad 3 tysiące 200 miejsc postojowych, które można zarezerwować na konkretny dzień i konkretny czas z półrocznym wyprzedzeniem. Maksymalny czas postoju, jaki możemy wykupić to 30 dni. Kto zechce skorzystać z rezerwacji przez internet, dostanie 12ście procent zniżki, niż gdyby kupował bilet parkingowy na lotnisku. Z rezerwacji można oczywiście zrezygnować, ale nie później niż 12 godzin przed chwilą rozpoczęcia zamówionego postoju.

System rozpozna nasze auto albo po tablicach rejestracyjnych, albo na podstawie kodu QR, który zostanie nam przydzielony - przy składaniu zamówienia możemy wybrać jedną z tych dwóch opcji. Oczywiście za wszystko można zapłacić kartą, przelewem lub BLIKiem, możemy też otrzymać fakturę. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik finansowy TOK FM Aleksandra Dziadykiewicz dzień dobry dzisiejsza wprost przewodnika nie do końca dotyczy sfery finansów osobistych, ale i tak o tym, wspomnę, bo okazuje się że, choć usługa dostępna jest od 2 miesięcy to nadal sporo osób w ogóle o nich słyszało warszawskie lotnisko Chopina wprowadziło internetowy system rezerwacji miejsc parkingowych zostałem objęty jest w sumie ponad 3200 miejsc postojowych, które można zarezerwować na konkretny dzień i Rozwiń » konkretny czas z półrocznym wyprzedzeniem maksymalny czas postoju, jaki możemy wykupić do 30 dni, kto zechce skorzystać z rezerwacji przez internet może liczyć na kilkanaście procent zniżki w stosunku do ceny, którą zapłaciłby za bilet parkingowy na lotnisku rezerwacji można oczywiście zrezygnować, ale nie później niż 12 godzin przed chwilą rozpoczęcia zamówionego postoju system rozpozna nasze auto albo po tablicach rejestracyjnych albo na podstawie kodu QR, który zostanie nam przydzielony przez kolejne zamówienia możemy wybrać 1 z tych 2 opcji weryfikacji oczywiście za wszystko można płacić kartą przelewem albo blikiem możemy także otrzymać za tę usługę fakturę Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK FINANSOWY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 40% zniżką! Dobrego słuchania w 2023!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA