REKLAMA

Bezpieczna infrastruktura - szkolenia dla samorządowców.

Przewodnik Drogowy TOK FM
Data emisji:
2019-03-04 11:00
Prowadzący:
Czas trwania:
01:06 min.
Udostępnij:

Ministerstwo Infrastruktury, ogłosiło przetarg na wykonanie szkoleń z zakresu budowy i organizacji bezpiecznej infrastruktury.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik drogowy TOK FM Krzysztof Woźniak dzień dobry ministerstwo infrastruktury chce szkolić samorządowców jak budować ich poprawiać infrastrukturę tak, żeby na drogach było bezpieczniej w zeszłym tygodniu został ogłoszony przetarg na jak to oficjalnie ministerstwo nazwało ogólnopolskie szkolenie dla samorządowych zarządców dróg w zakresie stosowania inżynier innych środków poprawiających bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego ma to być cykl szkoleń na Rozwiń » terenie wszystkich województw, w których w sumie weźmie udział maksymalnie 3000 osób odpowiedzialnych za infrastrukturę drogową szkolenia mają być podzielone na część wykładową na tej przedstawione będą najnowsze rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo na drodze druga część to warsztaty, na których trzeba będzie przedstawić projekt organizacji ruchu czy uspokajania go w oferty można składać do 1 kwietnia m. in . za pośrednictwem portalu ePUAP to drugie podejście ministerstwa w tej sprawie blisko pół roku temu również był taki przetarg, ale nikt się nie zgłosił czy tym razem będzie inaczej zobaczymy pozdrawiam Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK DROGOWY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA